The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
нов фен

#11
Ами взех бонус от повече кинти и обявих, по-малка сума , та така смотах някой левецSmile))
Reply

#12
До 19.05.2012 ще съм в провинцията и като се върна смятам да закарам някой майстор да я види. Проблема е че моите познати нямат компютър и могат само да я чуят и евентуално да я качат на кавал и по разни там белези и слух да ме дадат мнение. Дали може някой да ми препоръча човек с компютърна диагностика, който да взема , да тества колата на компа и да даде мнение?
Reply

#13
Защо не минеш през сервиза на Стефан в Бургас ? Надяваме се на 27.05. да дойдеш на срещата да се похвалиш.
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

#14
Колата е без номера и е в София- трябва ми човек,който да дойде до автокъщата и да я закачи на компютър.
Reply

#15
И аз нещо се навивам за волво само се чудя на кое купе и двигател да се спра. Ше трябва доста четене май из форума. Smile
Reply

#16
ATANAS1111 Wrote:Нещо започвам много да се навивам да си купя Волво.Имам приятели с такива машини и всичките са доволни. Имам около 3500 лв. скрити от жената и се колебая за нещо 1999-2000 от S 40 или V40.Бихте ли ме посъветвали каква е разликата между различните двигатели/търся бензин/, защото съм виждал коли 1600,1800,2000 и 2000 турбо? Идеята е да си сложа и газов инжекцион или пък направо с монтиран такъв и да я имам като семейна, защото сега сме с едно поло и една Хонда сивик. Полото естествено ще продам, защото ми е прекалено малко!
Харесал съм си това:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.car24.bg/11289054406446071">http://www.car24.bg/11289054406446071</a><!-- m -->
Това е големия двигател- Рено ли е, Мицубиши ли е,Волво ли е- всеки ми казва различно?
Подходящ ли е за газов инжекцион и какъв?
Какво да гледам като я тествам- някакви показатели, типични дефекти, абе всякаква информация ще ми е от полза-колко горе долу харчат примерно 1600 спрямо 1800 и 2000 кубиковите двигатели.Знам, че зависи от крака на водача, но все пак има някакви общовалидни норми и правилото по-голям двигател, по нисък разход валидна ли е?

Благодаря предварително на всички отзовали се !
Здрасти колега, аз преди около година и няколко месеца купих моята кола от същата автокъща и мога да ти кажа че като хора са много коректни (не го приемайте като реклама , просто казвам че са свестни), иначе като най-добрите двигатели са 2000 кубиковите , макар че аз съм с 1.6 ..младеж съм .. и не се оплаквам ама никак..УСПЕХ
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)