The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със сервоусилвателя на кормилната с-ма.

#1
Здравейте,колеги имама проблем сервоусилвателя на кормилната с-ма или(хидравличната помпа).Колата е волво 460 GLE 92г. От помпата се чува тракащ звук като е студен двигателя трака доста силно, но като по загрее отслабва.Смених хидравличната течност, но шумът продължава.Няма никакви проблеми с управлението.
Въпросът ми е дали ще мога да се отремонтира помпата или ще трябва нова и ако може да се отремонтира някакви съвети да ми дадете.
Reply

#2
Здравей, И моята виеше и я смених с втора употреба, но така и не остана време да отворя старата и да видя дали може да се ремонтира. Скоро май ще ми се наложи защото и тази която сложих почва да се обажда.

Ако не се лъжа Бойко от Пазарджик беше от ремонтирал неговата. (сменил лагер) ама така и не даде повече инфо. Можеш да го попиташ на лични.

надявам се да имам повече време тези дни и да пробвам да отворя и ремонтирам старата. Ще споделя после поне снимков материал Smile
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#3
благодаря за отговора
Reply

#4
ivan2565 Wrote:благодаря за отговора
Малко ама от сърце Big Grin
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)