The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Питане за волво s60

#21
Защото само в Сф им разбират, тук например в Бургас, като се поузорят пращат за София Smile
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#22
YoYo Wrote:Това със съобщението е притеснително. При наближил сервизен интервал свети оранжево а съощбението е "time for regular service" , в твоя случай трябва де е"SCADENZA TAGLIANDO" или "TAGLIANDO SCADENZA". Тук обаче свети Motore necessita assist, което сочи проблем, свързан с двигателя и не е шега работа, плюс това свети и червена лампа. Странно е защо в МП не могат да намерят проблема.
Червеното е от отворената врата, като я затвори - остава само съобщението за мотора, а то е оранжево..
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#23
Zahariev Wrote:Червеното е от отворената врата, като я затвори - остава само съобщението за мотора, а то е оранжево..

Не знам :? При мен ако е отворена врата / капак / багажник, свети оранжево. Само ако започна да се движа при тази ситуация оранжевото преминава в червено. На снимката колата е в покой, от там и ми изглежда притеснително. Явно не съм разбрал нещо Smile
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#24
YoYo Wrote:
Zahariev Wrote:Червеното е от отворената врата, като я затвори - остава само съобщението за мотора, а то е оранжево..

Не знам :? При мен ако е отворена врата / капак / багажник, свети оранжево. Само ако започна да се движа при тази ситуация оранжевото преминава в червено. На снимката колата е в покой, от там и ми изглежда притеснително. Явно не съм разбрал нещо Smile
Явно при по-новите автомобили са оптимизирали разни нещица.. Smile При мен 2001-ва, в червено е винаги когато има отворена врата или багажник, независимо в движение или не, предполагам при колегата е същото.
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#25
и при мен свети червено при отворена врата независимо дали е на място или се движи.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#26
Е, да явно от годинките си зависи и при мен в движение е червен триъгълника, в покой е жълт/за вратите иде реч разбира се/ :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#27
Здравейте, колеги. И аз да се похваля в петък 15,06,2012г станах собственик на Волво с60 д5. Сега ми предстои да и оправям доста маскирани работи ама какво да се прави. Някъде преди дни бях чел как мога да и пробвам алармата дали работи но сега като ми трябва не мога да намеря къде точно го четох. Някакви идеи? Благодаря за помощта предварително.
Reply

#28
Сядаш си на шофьорския трон, заключваш колата с дистанционното, изчакваш 10-20 секунди и отваряш вратата. Ако пищи - алармата работи Smile

А, и искрено съжалявам за теб. Вече си заразен с Волво-болестта, няма отърване да знаеш Smile Честито и много безаварийни
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#29
YoYo Wrote:Сядаш си на шофьорския трон, заключваш колата с дистанционното, изчакваш 10-20 секунди и отваряш вратата. Ако пищи - алармата работи Smile

А, и искрено съжалявам за теб. Вече си заразен с Волво-болестта, няма отърване да знаеш Smile Честито и много безаварийни

Благодаря колега за пожеланията. Стана ясно че алармата ми не работи. Тази сутрин намерих в форума къде се намира по колата самата аларма. С една дума "на м...а си в подуене". Разбрах също че и има собствена батерия която трябва да се смени. Като гледам май не е моя работа да пипам затова ще ходи на майстор. Също трябва да ми оправи и задната дясна врата тъй като не се отваря от вътре и предната лява не се пък заключва със дистанционното. Общо взето това е по нея което остана за оправяне. Аааааааа и машинката за заключване не резервоар не се заключва. Знам че не се заключва от това че като избутам лосчето ръчно и после отключа вратата тя се отключва но после не се заключва. Прочетох че това става след 10 мин но при мен това не важи пробвал съм. Мисля тази вечер да я сваля и да я смажа може и да се оправи ако не стане това ще търся друга машинка. Лек ден на всички.
Reply

#30
asti Wrote:Също трябва да ми оправи и задната дясна врата тъй като не се отваря от вътре
Извинявай за глупавия въпрос, но провери ли да не е "заключена за деца"... т.е. врътката на самата врата да е сложена на позиция, да не се отваря отвътре?
asti Wrote:Аааааааа и машинката за заключване не резервоар не се заключва. Знам че не се заключва от това че като избутам лосчето ръчно и после отключа вратата тя се отключва но после не се заключва. Прочетох че това става след 10 мин но при мен това не важи пробвал съм.

Даже си мисля, че е 15 минути. А със сигурност има опция за настройване на този интервал и при теб, незнайно защо, да е още по-дълъг. Мой съвет е да заключиш колата и да изчакаш около час. Естествено няма смисъл да ѝ висиш като падарин. Не мисля, че някой посред бял ден ще тръгне да ти точи горивото. Ако пак не е заключена, чак тогава разглобявай / барникай. Смазването не мисля да ти реши проблема, сам казваш, че се отключва.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)