The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем !! Volvo v40 2.0 140 !

#1
Колеги имам проблем,от няколко месеца на сам,при запалване на колата се чува странно съскане,фучене !! :| :| :| :| Първо помислих ,че ролка на ремака или нещо подобно,но май се оказва хидравличната помпа,тъйкато като мардам ряско волана на ляво на дясно се чува някакво търкане... от хидравликата,но това е само при отворен капак ако съм вътре в купето не се чува ! :?: :?: :?: Idea
И сега незнам къде да отида как да хвана от каде идва този шум както ви казах ....имам някакви предположения,и на 50 % съм сигорен че е това !! Ако имате някакви съвети съм готов да ги приема :geek: :geek: :? Благодаря ви !!!!!!
Reply

#2
До колкото знам ако завъртиш волана максимално на ляво или надясно се чува един звук и той е точно от хидравликата ,но при рязко завъртане не би трябвало да се чува.. Ако искаш пробвай това и виж дали се чува същият звук ,ако не друго поне ще разбереш дали е от хидравликата или от нещо друго Smile ... Интересен проблем .. Нека по информираните колеги да се включат и да помогнат на човека Smile
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#3
Сервиз му трябва на проблема ... всичко друго написано тук, без да се види на живо от специалист, е ала - бала ...
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)