The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Избирам VOLVO, как да постъпя?

#21
При преминаване на газ не трябва да светва лампата.Означава че нещо не е наред горивната смес.Това ГИ ли е или обикновена ГУ? Нововнос кола с газ от чужбина не бих препоръчал.Може да се окаже че в БГ няма софтуер за нея(ако е ГИ).
В тези 500 лева за обслужването не са включени кабелите и свещите които са около 150 лева.Бензинова помпа хубава е около 150 лева.Монтаж-демонтаж на скоростна кутия е около 150 лева, отваряне и сглобяване около 100 лева, отделно частите.В повечето случаи ще е за смяна и съединителя. Едни гуми за колата са също голям разход.
Успех с покупката!!!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#22
Благодаря ти колега, вече колега!
Важно ми е това, което казваш.
Взех колата, харесва ми!
Има какво да се прави по нея. По пътя към вкъщи ми направиха впечатление и други неща. Ще пиша повече скоро, защото съм изморен от днешните премеждия.
Обаче си сбъднах мечта Smile
Reply

#23
Wink
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#24
Здравеите Smile понеже сам пьлен лаик на тема форуми и писане на кирилица - се извинявам предварително 1 - за грешките 2 - за това че ползвам тая тема (просто не разбрах как да пусна нова :П )
Така с 2 думи и аз сам на пьт дави стана колега - S60 2.4 D5 автоматик 2003 ( десен волан - ма за 6000 - няма др вариянт ) , молбата мие за инфо за теслата която ме очаква при новата покупка ( обслужване ) и някои др савет какво др да сменя или погледна след като стана стопанин - даи боже Smile
Reply

#25
Обслужването на С 60 , дали е с ляв или десен волан няма да има разлика. Като цени е подобно и с 40-ките , 500-700 горе долу, според зависи. Обаче защо като имаш 6 хилки смяташ да си вкарваш автогол с десен волан или ще я караш в Англия или Кипър? Мое мнение е малко по-стара кола с ляв волан и нямаш никакви грижи. Другото което трябва да знаеш, е че автоматиците на тези коли дават фира 10 от 10 , след пробег от 100-200 х. километра и ако не е сменян или ремонтиран може да продаваш след това кола на части. :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#26
В BG ще я карам , хм уш доста четох по форумите - ма тва твоето последно изречение дирекно замразява зделката за момента Smile
Ако мина диагностика на автоматика в МФ ?? Нямали даси покаже накаде е кутията ??
Reply

#27
Колега Аскер, за да публикуваш обява мисля че имаше някакво ограничение(минимум няколко поста и одобрение от модератор). За тези пари може да вземеш някоя S80-ка.Тази с дясна дирекция трябва по таван да я караш.Колегата правилно ти е подсказал да се ориентираш към ръчна СК, защото не се знае как е поддържана от предишния собственик,освен ако не купуваш кола от МП със сервизна история. С диагностика не може на 100% да се хване ако има проблем в СК.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#28
Автоматиците предимно "дават фира" от не сменяне на масло! Ако се подържа и кара нормално а не душмански,може да надживее и ресурса на двигателят.Като отидеш в представителството на Волво ти казват ,че маслото не се сменя,което е грешка.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#29
Omikron Wrote:Благодаря ти колега, вече колега!
Важно ми е това, което казваш.
Взех колата, харесва ми!
Има какво да се прави по нея. По пътя към вкъщи ми направиха впечатление и други неща. Ще пиша повече скоро, защото съм изморен от днешните премеждия.
Обаче си сбъднах мечта Smile
Честито колега! Дано всичко по колата да е наред и да минеш само с облужване и козметични ремонти.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#30
Твардо съм решил дае S60 D5 163ks - явно ще трябва дасе разделя с още някои лев Smile) - разбрах намека дасе откажа от автоматика Smile просто искам дае след 2002 понеже разбрах че 2003 са отстранени някои неуредици по двигателя !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)