The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арматурно табло проблем

#1
Добър вечер колеги днес закупих едно волво 740.Двигател б204е и имам проблем с таблото и искам да попитам дали някой от вас има схема и колко вида табла са на 740
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#2
Kолеги днес разгледах най обстоино таблото и разликата в това от волвото с мотор б204е и това с двг б230к, е че буксата на километража е с четри крачета.Също така има разлика в самите платки отзад на таблото ако някой може да ми намери табло за б204е ще съм му мн благодарен,утре ще го снимам да го видите.
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#3
Таблата за В 740 са поне 3 различни вида. Според двигателя, годината на производство на колата и производителя им.
Reply

#4
Дай ми номера на рамата да вида с какво мога да помогна . По принцип са Сименс ВДО и японски , като тези със сименс ВДО са по редки .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#5
YV1745292K2194258 Това е рамата на автомобила ако помогнеш ще съм много благодарен,все пак искам да реставрирам един истински автомобил.
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#6
Колеги днес разбрах че таблото ми е vdo защото на другата ми 7ца е yazaki и е различно от vdo
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#7
ето ми го и въпросното табло което издирвам


Attached Files Thumbnail(s)
   
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#8
Колега здравей. Имам такова излишно табло, но да те предупредя че му липсва километража, а и не знам дали другите неща работят.Предишния собственик ми го даде с колата, но то не е за моето Волво. Ако те интересува - имаш го. Big Grin
Reply

#9
Какъв точно е проблема на таблото?
Reply

#10
Колеги все пак ви благодаря за това че нито един неми помогна,ако някои все пак има няква информация за моделите табла на волво 740 нека бъде така любезен да ми я даде и пак благодаря предварително
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)