The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арматурно табло проблем

#11
колеги моляви помагайте че направо ми се реве вече
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#12
Моята седмица беше с такова табло на ВДО . Само;е след като я продадох на колега от Русе незнам дали пази таблото все още . Колегата е ceci petrov пиши му може и да те спаси .Успех Wink
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#13
ОПА......,тук май става нещо сериозно.. Big Grin Таблото го подарих на колегата STVRI от варна. пиши му,може да помогне. поздрави! Wink
Reply

#14
Колеги днес след 5 часа правене на табла и още незнам си какво вече открих кое табло е точно за колата ми.Таблото е vdo и отзад на километража трябва единствено да има само една букса която да е с четири крачета,ако някой има такова табло нека пише или нека се обади на тел 0894299970-Велизар
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#15
грешката е моя това е грешното табло което не работи трябва само да е с буксата отдоло а не да има и от ляво на нея с 4 крачета,това табло се води някво комбинирано
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#16
някой да има по подробна информация за таблата за 7ма серия на волво че вече ми писна и искам да разбера с какво табло е точно моя автомобил
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#17
Добър вечер колеги много грешна информация изписах в тази тема и се извинявам ако съм объркал някой.Днес след 2 часа разознаване разбрах че ми трява табло от волво 740 2.0 16клапана или 2.3 16клапана никое друго табло не пасва на инсталацията.Ако някой има такова табло или такова волво на части нека каже,и все пак благодаря предварително.
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#18
Обади ми се 0877335103 .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)