The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно поведението на Кангалов.

#1
Това е темата колеги - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=44&t=22641&start=10">viewtopic.php?f=44&t=22641&start=10</a><!-- l -->
Смятам поведението на Валентин за арогантно,обидно,непристойно...! Не знам дали "го хапе кучето", но на мен(и не само) това почва да ми(ни) писва.
Очаквам вашите мнения,не действия... Wink ,нека първо обсъдим какво да се случи,и тогава да действаме.

п.п. моля никой модератор да не затваря доклада на Стефан докато не вземем решение какво да предприемем.
п.п.-1. Аналогична тема има и в Административния Форум.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#2
Айде пак се почва... :evil: :twisted:

От кризата ли е от лудницата в която живеем ли е, но аз лично не мога да схвана какво толкова има да се дели и доказва особенно когато става въпрос за доброволен форум и доброволен клуб.
Клуба и форума са такива каквито си ги направим. Аз лично апелирам да не пренасяме нервите и лудницата с която се срещаме всеки ден във форума и клуба!
Та в тази връзка ако Кангалов има някакъв зор с Терзиев да си го решава. Когато човек има някъкъв проблем си намира начин да го реши, а не стои кротко в къщи и да списва щуротии по форумите.

Аз си мисля за катинар на темата без да се променя каквото и да било. Така най малко вероятно да се провокира разгаряне на конфликт, и на всички които прочетат темата ще им е ясно кое и какво...

#3
kire Wrote:п.п. моля никой модератор да не затваря доклада на Стефан докато не вземем решение какво да предприемем.

Моите уважение Кире,но не мисля че Кангалов и Жоро трябва да да на първа страница и да ни вадят очите.

На всички ни предполагам че ни е болно от тази безмислна конфронтация и нека оставим амбициите на хората ,
няма смисъл да им се подхранва егото с излишно внимание.
На теб Киро ти предлагам (като модератор и глава на УС )да подготвиш ,малко по детайлни "правила за модериране"
Така на нас модовете ще ни е по лесно да взимаме сами решения .Явно админите в този форум са заети с по-важни за тях дела и аз лично вече не вярвам на обещанията на Мишо ,че ще направи нещо по специално по въпроса с правилата.

Няма как всички да се обичаме в този форум ,но ТРЯБВА да се уважаваме!
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#4
Zdravko_850 Wrote:Няма как всички да се обичаме в този форум ,но ТРЯБВА да се уважаваме!

А Кангалов....кого уважава, освен себе си и медалите си? Ти затвори доклада, а действия относно публичната обида отправена към мен, пред клуба...взе ли? Какво ми пречи да изтрия мнението му и да го банна? Веднага ти отговарям - това, че не взимам самосиндикални и първосигнални решения.
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998

#5
LeecH Wrote:А Кангалов....кого уважава, освен себе си и медалите си? Ти затвори доклада, а действия относно публичната обида отправена към мен, пред клуба...взе ли? Какво ми пречи да изтрия мнението му и да го банна? Веднага ти отговарям - това, че не взимам самосиндикални и първосигнални решения.

По-спокойно г-н Стефане ,бързо ще прегориш :!:

Аз първо нищо не съм те питал,че да ми отговаряш лично.

Засегнат си ,обиден си ,ще свикнеш :mrgreen: ще получиш и имунитет срещу това .Неизбежно е .

Виж ако търсиш подкрепа от модераторския колектив ,това вече е друго .
Имаш възможност да се докажеш във първата си конфронтация като модератор .

Според неписаните правила ,за да получи бан даден потребител ,първо трябва да получи предупреждение от модератор
и ако друг мод реши да му сложи второ предупреждение ,то автоматично се превръща в БАН .
За колко време ,аз това още лично не зная(1 ден ,1 седмица,1 месец,3месеца....).
Чакаме така наречените правила и всичко друго се базира на самопреценка.

LeecH Wrote:Какво ми пречи да изтрия мнението му и да го банна?

Същото което на мен ми дава право да отменя твоето решение

LeecH Wrote:Ти затвори доклада, а действия относно публичната обида отправена към мен, пред клуба...взе ли?

Взех разбира се и съм се обосновал в предният ми пост.

А ето тук е причината да бъдеш споменат

Kangalov Wrote:Хех къде го чукаш и къде се набутва...???
Само си го търсиш ,а после се сърдиш

Колкото и да ти е тъжно (а ти си запознат добре с форума на гения от Студентски град)
в нещата за които пише Кангалов има много истина.
Действията на последния за мен са оправдани ,след нападките които системно и методично получава.

Не всички както мен ,Мевдо,Кавалера и Кире успяват да си сдържат нервите постоянно.
Точно това е причината ние да сме модератори а не Кангалов ,Терзиев и Миро343.

За мен това че прие да си мод в този форум след като си админ в този на Терзиев продължава
да бъде странно и неразбираемо .

С интерес ще очаквам твоите бъдещи действия те ще ми докажат ,дали реша в интуицията си или не.
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#6
Zdravko_850 Wrote:Според неписаните правила ,за да получи бан даден потребител ,първо трябва да получи предупреждение от модератор
и ако друг мод реши да му сложи второ предупреждение ,то автоматично се превръща в БАН .
Колко предупреждения според теб Здравко трябва да получи Кангалов,за да бъде взето решение за това какво ще се случи от тук насетне?
Кангалов някаква привилегирована личност ли е в този Форум или Клуб? Той може обижда всеки,когато и както си поиска ли? Да ти извадя ли пикантни негови изявления от последния месец,в които той "измива срама с парите си от лицето на клуба"?
На мен не ми трябва подкрепа от УС за да наложа "БАН да го няма" на Шампиона ...,пука ми на "стремето" дали наказанието което съм наложил ще бъде отменено,или не...(проблема е че Администратор не мога да "ВАН да го няма) ,но всеки друг Wink -става...!
Преживях изтрити мнения,преживях забавен достъп до правата на Член на УС,преживях ругатни и простотии относно Дъщеря ми и семейство,преживях отнемане на права,Бан от "скакаландия" :mrgreen: ,вярвай ми-имам тренинг :!: Сам се преборих затова което съм,и "сам си нося кръста".
Идеята на тази тема е какво да предприемем от тук насетне...-като хора които отговаряме за нормалната атмосфера във Форума! Като колектив де Wink ,щото за Форума на Клубните членове отговорност носи УС,и като "глава" на този орган аз имам 6 месечно решение,но... понеже съм тъп,нерешителен,ангажиран с "кръстникът" реших да искам мнението на Модераторите и УС :mrgreen: .Глупости Big Grin
Помолих доклада да не се затваря-греда :o
Никой вече не моля за нищо,това което правя е въпрос на мое лично решение,извинявам се че отнех от времето на всички ВИ.
Успех.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#7
Стефане,не прави глупости моля!
Аз съм пуснал темата ,аз си я пращам в небитието!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)