This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R-design интериор за Volvo S40, V50 и C30
Здравейте. Продавам R-disign средна плаваща конзола, средна конзола ( където е ръчната спирачка и барчето ) и ръкохватките за четирите врати за изброените модели на Volvo .Комплекта е от моделите след 2008 г, но разликата с автомобилите от 2004 - 2008 е само в елемента между седалките. Останалите са абсолютно същите. Досега бяха в моя автомобил. Частите са много запазени - особено 4-те ръкохватки - нямат никакви следи от употреба. По двете централни конзоли има 2-3 леко забележими драскотини с които аз така ги взех но които в никакъв случай де дразнят. Интериора предобива абсолютно различен вид - много по-красив и изискан. От Бургас съм и пращам комплекта по Еконт с опция ,,виж преди да платиш''. Цена за комплетта от 6 части - 200 лв. 0877 099988.

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Колега защо ми се струва че не сме те виждали на нито една среща?
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Цитирай
Thanks given by:
:-) Ами защото скоро смятам да се местя в отбора на Saab :-). Чувствам, че това е моята марка.
Цитирай
Thanks given by:
Никой не караме на сила да идва на срещите.Гледам че си регистриран тук от 2006 Smile
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Цитирай
Thanks given by:
Колега по отделно не ги продаваш предполагам?
Цитирай
Thanks given by:
Ееее - защо искаш да развалиш цялостната визия? Това се четири елемента в купето които променят уникално интериора. Продавам ги комплект.
Цитирай
Thanks given by:
Защото от вички елементи само централната конзола ще ми влезе в употреба (С70 2007)
Цитирай
Thanks given by:
Няколко по-нормални снимки. <!-- m --><a class="postlink" href="http://prodavalnik.com/volvo-s-40-v-50-c-30-r-disign-sredna-plavascha-konzola-i23305991">http://prodavalnik.com/volvo-s-40-v-50- ... -i23305991</a><!-- m -->
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)