This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ламби
От Philips - ...... с любов.... :lol:

http://www.lighting.philips.com/in_en/co...ng&lang=en[/url]
I'd like mornings better if they started later
Цитирай
Thanks given by:
Ей браво това е готино.Тамън мислих да си слагам други крушки :wink:

ПП:Имаш грешка в заглавието Arrow Лампи не Ламби :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Цитирай
Thanks given by:
Много е удобно само, само че нас с 3ХХ моделите нещо са ни отписали. :roll:
Цитирай
Thanks given by:
Както и 740

Прикачени файлове
.gif   dontknow.gif (Размер: 275 bytes / Сваляния: 5,034)
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Цитирай
Thanks given by:
Kespanok 460 написа:Ей браво това е готино.Тамън мислих да си слагам други крушки :wink:

ПП:Имаш грешка в заглавието Arrow Лампи не Ламби :wink:

Ламби звучи по-готино Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
:lol: :lol: :lol:

... баба ми така им казваше......

:lol: :lol: :lol:

.... пък и по-готино звучи.....

А това е един линк, който бях пуснал в дир-а - http://www.osram.com/am_application/index.php

И той е за ламби... Confusedupz:
Цитирай
Thanks given by:
ХАХАХАХАХАХ Верно кат се замисля е яко.Ламбииии :blob8: :hello1:

Абе тея Emotion-ki са егати яките,чак пък толкова не бях виждал.

ПП:Благодарности на Ефри и на Хамлет :wav:
Orion - High Performance Car Audio
Цитирай
Thanks given by:
Като се има в предвид тази тема одеве бях в практикера и вида че има някакви дето пише следното: H4 E1 и UV незнам си какво +30% светлина около 8лв.бр.
Та въпроса ми е: Какво означава UV ако може да е на български :prayer: Confusedhock:
Цитирай
Thanks given by:
Efri 740 написа:Като се има в предвид тази тема одеве бях в практикера и вида че има някакви дето пише следното: H4 E1 и UV незнам си какво +30% светлина около 8лв.бр.
Та въпроса ми е: Какво означава UV ако може да е на български :prayer: Confusedhock:

UV - Ultraviolet (UV) radiation is electromagnetic radiation of a wavelength shorter than that of the visible region, but longer than that of soft X-rays. It can be subdivided into near UV (380–200 nm wavelength), far or vacuum UV (200–10 nm; abbrev. FUV or VUV), and extreme UV (1–31 nm; abbrev. EUV or XUV).
\Big Grin/
Обикновено пишат че лампите са с понижено излъчване в ултравиолетовата област, което пък е вредно за пластмасовите капаци на фаровете. Ако стъклата на фаровете ти са стъклени, UV-то не ти пречи, не ти и помага!
Това е важно за тези на които стъклото на фара е от пластмаса. Тя старее по-бързо от UV светлината и помътнява. Ако сте виждали на някоя кола млечно-бяло стъкло на фара, значи я е блъскал, сменил е стъклото с някоя евтина имитация и си е сложил крушка от битака... :axe:
Питах един познат, който работеше за Осрам(ако се не лъжа) от къде мога да си купя техни крушки (демек, оригинални..) и той ми каза, че зареждали Метро и Бриколажа и някои бензиностанции. Нямали представителен магазин или нещо специално.
Тъй че, Ефри ако си ги харесал - пазарувай! :thumbup:
Цитирай
Thanks given by:
Щото като им гледам цените и ХУБАВИТЕ лъскави опаковки и голямо разнообразие без голям избор - ми харесаха! Само дето името им на го запомних.
Ама ще погледна и на друго място за други видове и възможности - както и цени! Знам че хубава крушка Н4 неструва по ефтино от 6-7лв.
Май сега съм с Варта - още не съм имал проблем с тях от ~3год.
Ама пустото светене ме кара да търся по силна светлина!
Доста голями фарове имам, а на къси съм зле! :plasma:
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)