The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ламби

#1
От Philips - ...... с любов.... :lol:

http://www.lighting.philips.com/in_en/co...ng&lang=en[/url]
I'd like mornings better if they started later
Reply

#2
Ей браво това е готино.Тамън мислих да си слагам други крушки :wink:


ПП:Имаш грешка в заглавието Arrow Лампи не Ламби :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#3
Много е удобно само, само че нас с 3ХХ моделите нещо са ни отписали. :roll:
Reply

#4
Както и 740


Attached Files
.gif   dontknow.gif (Size: 275 bytes / Downloads: 5,034)
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
Kespanok 460 Wrote:Ей браво това е готино.Тамън мислих да си слагам други крушки :wink:


ПП:Имаш грешка в заглавието Arrow Лампи не Ламби :wink:

Ламби звучи по-готино Big Grin
Reply

#6
:lol: :lol: :lol:

... баба ми така им казваше......

:lol: :lol: :lol:

.... пък и по-готино звучи.....

А това е един линк, който бях пуснал в дир-а - http://www.osram.com/am_application/index.php

И той е за ламби... Confusedupz:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#7
ХАХАХАХАХАХ Верно кат се замисля е яко.Ламбииии :blob8: :hello1:




Абе тея Emotion-ki са егати яките,чак пък толкова не бях виждал.


ПП:Благодарности на Ефри и на Хамлет :wav:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#8
Като се има в предвид тази тема одеве бях в практикера и вида че има някакви дето пише следното: H4 E1 и UV незнам си какво +30% светлина около 8лв.бр.
Та въпроса ми е: Какво означава UV ако може да е на български :prayer: Confusedhock:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#9
Efri 740 Wrote:Като се има в предвид тази тема одеве бях в практикера и вида че има някакви дето пише следното: H4 E1 и UV незнам си какво +30% светлина около 8лв.бр.
Та въпроса ми е: Какво означава UV ако може да е на български :prayer: Confusedhock:

UV - Ultraviolet (UV) radiation is electromagnetic radiation of a wavelength shorter than that of the visible region, but longer than that of soft X-rays. It can be subdivided into near UV (380–200 nm wavelength), far or vacuum UV (200–10 nm; abbrev. FUV or VUV), and extreme UV (1–31 nm; abbrev. EUV or XUV).
\Big Grin/
Обикновено пишат че лампите са с понижено излъчване в ултравиолетовата област, което пък е вредно за пластмасовите капаци на фаровете. Ако стъклата на фаровете ти са стъклени, UV-то не ти пречи, не ти и помага!
Това е важно за тези на които стъклото на фара е от пластмаса. Тя старее по-бързо от UV светлината и помътнява. Ако сте виждали на някоя кола млечно-бяло стъкло на фара, значи я е блъскал, сменил е стъклото с някоя евтина имитация и си е сложил крушка от битака... :axe:
Питах един познат, който работеше за Осрам(ако се не лъжа) от къде мога да си купя техни крушки (демек, оригинални..) и той ми каза, че зареждали Метро и Бриколажа и някои бензиностанции. Нямали представителен магазин или нещо специално.
Тъй че, Ефри ако си ги харесал - пазарувай! :thumbup:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#10
Щото като им гледам цените и ХУБАВИТЕ лъскави опаковки и голямо разнообразие без голям избор - ми харесаха! Само дето името им на го запомних.
Ама ще погледна и на друго място за други видове и възможности - както и цени! Знам че хубава крушка Н4 неструва по ефтино от 6-7лв.
Май сега съм с Варта - още не съм имал проблем с тях от ~3год.
Ама пустото светене ме кара да търся по силна светлина!
Доста голями фарове имам, а на къси съм зле! :plasma:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)