The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Резервна гума тип "патерица" за Volvo ХС60/ХС90

#1
Продавам резерна гума тип "патерица" за Волво ХС90. Става и за ХС60, т.к. е 18 цола.
Централният отвор е 67.1мм, за ХС60 ще трябва да се взема една втулка срещу 3-4 лв. от 67.1 към 64.

Размер: 155/85/18
ДОТ: 1604
Марка: Континентал

Гумата е видимо като нова, може би е ползвана максимум веднъж, съдейки по пъпките на протектора и мустаците.
Не е напукана никъде, което е доста странно за 9 год. гума, но явно каучукът за патериците е по-различен.
Няма балони, лепенки и т.н.

Идеално решение за колегите с ремонтен комплект за гуми, който е пълен ташак - казвам го от личен опит :mrgreen:

Цена: 200 лв.

тел. 0888 25 81 82 - Владо
BG VOLVO Member #00409

#2
на мен ми трябва патерица сега за 60-ката , но 17"ка, че ги продават тези нови коли без резервни гуми, а с онези мазила/лепила тип пяна за временно залепяне/ отстраняване на проблема.

Жалко, че не ми пасва, иначе бих я грабнал веднага от теб!
Volvo For life!

#3
JMI Wrote:на мен ми трябва патерица сега за 60-ката , но 17"ка, че ги продават тези нови коли без резервни гуми, а с онези мазила/лепила тип пяна за временно залепяне/ отстраняване на проблема.

Жалко, че не ми пасва, иначе бих я грабнал веднага от теб!
Не става, само за ЖибкИ ... много високо ще застане V60-ката Wink

Бонус към гумата - калъф, специално изработен за този размер, за да не се цапа багажникът ... това е за колегите, които са имали късметът да си купят ХС90/ХС60 с ремонтен комплект, а не патеричка Smile
BG VOLVO Member #00409

#4
Arrow
BG VOLVO Member #00409

#5
Един ЪП ... след близо 1 год. :mrgreen:
BG VOLVO Member #00409

#6
Запазена за колегата djuka Smile
BG VOLVO Member #00409

#7
Продадена!
Дано не му се налага на колегата никога да я ползва Smile
BG VOLVO Member #00409



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)