The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Контрол на аудиото от волана ? s40

#1
Здравейте колеги.Имам едно питане.Карам s40 2006 година,и нямам контрол на cd и радиото от волана както и cruise control .Въпроса ми дали ако си намеря волан с копчетата и го монтирам ,контрола на аудиото ще заработи?или трябва да се прекарват кабели? дали всичко си е заложено в завода? за пояснения колата нямаше високочестотните говорители в предните и задните врати,но кабелите бяха пуснати и си закупих само говорителите от морга и работят без проблем.А и за cruise control освен бутоните какво още трябва?Благодаря за вниманието .Поздрви
Reply

#2
eridan Wrote:Здравейте колеги.Имам едно питане.Карам s40 2006 година,и нямам контрол на cd и радиото от волана както и cruise control .Въпроса ми дали ако си намеря волан с копчетата и го монтирам ,контрола на аудиото ще заработи?или трябва да се прекарват кабели? дали всичко си е заложено в завода? за пояснения колата нямаше високочестотните говорители в предните и задните врати,но кабелите бяха пуснати и си закупих само говорителите от морга и работят без проблем.А и за cruise control освен бутоните какво още трябва?Благодаря за вниманието .Поздрви


За круз контрола - програмиране в МП и ако няма датчик на съединителя - монтирането му.
Аудио бутоните се свързват към тези за круиз контрола и най вероятно и там програмиране в МП.
Reply

#3
Купувай смело - аудиото тръгва веднага но за круиза от Мото-пфое искаха към хиляда и нещо. Аз самият бях направил навремето така и сега имам един волан ( без бутоните ) в излишък :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)