The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Релинги(релси) за В40 цена 120лв.

#1
Релингите са без една капачка(открадната), останалите капачки са със счупени щипки, за повече информация по телефона. Цената не се коментира!!! Изпращам по ЕКОНТ.
Reply

#2
Аз имам спомен че npackoBko търси такива

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3417">memberlist.php?mode=viewprofile&u=3417</a><!-- l -->
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#3
Много се радваме за теб колега, само така никакъв коментар на цената, няма да се даваш на безценица. То за това и не си оставил телефонен номер, за повечето информация, която ще ни предоставиш :!:
п.п Все ми е на акъла, че Прасковата точно от този ще ги вземе :twisted:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#4
Дай снимки да видим. Ако ми вършат работа, без капачките ги вземам 40лв. за комплект. Това за цената ще се направя че не съм го прочел :lol:
Спокойно! На мен жена ми е казала да не бързам, когато свърша тогава!
Reply

#5
Аз че няма да ги взема - няма, ама като поизчакам още малко и няма промяна в обявата и този ще спре да ги продава .....
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#6
Праскова, взимай ги , тъкмо ще спра да те майтапя , че вече трета година не щеш да си купиш релинги!
Аз за мойте дадох 160 лв. Ти като не щеш карай гладкотаванен....
Апропо да знаеш че мога да помогна - имам комплект чисто нови капаци 4 - броя оргиналдъ от МП.
Ако искаш може да ги спазарим , при положение, че решиш да вземеш гореописаните релинги!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#7
Е като си много отворен - купи ги ти /ама да видя как ще се свържеш с продавача/ и после ще си ги откупя от тебе ....
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#8
Ами едно ЛС може да свърши работа - аз съм отворен и ако взема да ги купя, пък се заинатя за формата на откупа после, какво ли ще ми предложиш ................. Прасковке.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#9
Quote:Последно посещение:07 Апр 2013 23:12

Някой мисли ли сериозно че продажбата е актуална Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)