The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
една реликва за феновете на 144

#31
Невероятен екземпляр!!!За това състояние цената може единствено да расте Big Grin Надявам се ,че го покарваш това бижу ,а не стои само в гаража Wink
940-B230FB
945-B230FT
245-B200E
S80-B5254T2
850-B5234T-ex
Reply

#32
Наистина здрав автомобил и тоз на снимката добре запазен реставриран ако ще за времето си е бил лукс.Имах такав 1,8 беше със странен карбуратор наливаше се масло в него вървеше добре ходил съм 6-пъти в гърция с него на работа преди 15-16 години,предпочетох го пред Лада заради пространството и удобството за спане по онова време ходихме по земеделие в гарция та спяхме по колите е това Волво 144 беше незаменимо широко и удобно.беше поизоставено преправях му фаровете от Газ 53 а рефлекторите от Трабант радиатор от Москвич дйанти 14-цола не помня от каква кола бяха стерео система ми я подари един грък от Аскона Опел тапицерия исцяло нова обезшумена колата беше добра без абсолютно никакви аварии само масло и бензин и нищо друго.Последния път във Гърция се наложи да пътуваме от Халкидики към Волос но малко след Катерини ме бласна едно Пунто,Кътастрофата беше голяма със 130 кил.почти челно се залепи 46 годишен грък и залепна отляво като ваделка от колата му личеше единия стоп та да се познае ква кола е а аз и спаника ми се оттарвахме със няколко операции аз 3 дена в кома и 30 дни по болници та сме живи а гърка така си залепна измеждо ламарините.На снимките които ми донесоха да видя кво е станало Волвото отпред и от ляво външно беше помляно интересното е че отвътре беше непокътнато освен доло до съединителя там беше изгнило затова и ми премаза глезена а и коланите не ги бяхме поставили друга причина за премахването на далака но ето поредния случаи катастрофа със Волво наистина добре направен за сигорност по пътя здрав макар и стара 1972г. ударжа на такъв удар.Това го испитах аз и мои селски с които често ходихме по Гърция да работим,като трагвахме от село се чудехме да идем с Ладата или с него тои имаше Лада 2105 почти нова и с нея сме ходели но късмета е бил на наша страна,та сега живеем 2-ри живот както се казва благодарение на здравината на колата. Та и Гърците очевитци така казваха колата ви спаси.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)