The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тъжни новини за Волво в САЩ

#1
Като цяло много слаби продажби, сравнително тясна гама от модели и напълно възможен сценарий за преустановяване на продажбите в САЩ.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://finance.yahoo.com/news/ten-brands-that-will-disappear-in-2014-181419498.html?page=2">http://finance.yahoo.com/news/ten-brand ... tml?page=2</a><!-- m -->
Reply

#2
Аз мисля,че това са малко измиселени неща. Волво си има доса добър пазар в Щатите и ще продължава да е така!
Volvo For life!
Reply

#3
JMI Wrote:Аз мисля,че това са малко измиселени неща. Волво си има доса добър пазар в Щатите и ще продължава да е така!
+добри традиции,клиентско доверие,безупречен имидж Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#4
Колеги, Волво наистина има традиции тук, но по пътя виждам все по-малко и по-малко автомобили на марката, за сметка на увеличаващите се други премиум автомобили(особено немската тройка).Преди близо 10 години, когато дойдохме на този континент, по улиците виждах почти поравно автомобили на Фауве и Волво, а Фауве все пак са марка за ширпотреба.БМВ, Мерцедес, Ауди се виждаха доста по-рядко.
Сега немската тройка е завзела яко позиции и яде от клиентите на другите марки, като особено осезаемо са намалели новите автомобили Волво.Фауве са далееееееееееееч напред, но те все яак са автомобили за ширпотреба.Явно бракът, който имаха с Форд, както и най-вече откровено МАЛОУМНАТА политика на шведите тук ги обрича на изчезване!
Надеждите ми са в китайците, че ще направят нещо и ще пуснат по-голямо разнообразие на модели и двигатели, но не съм кой знае колко голям оптимист.
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)