The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Невъзможност за регистриране

#1
Днес познат ме помоли да пусна тема, защото прави опит да се регистрира, но на мейла не се получава отговор. Има ли някакъв проблем с регистрирането и възможно ли е да проверите заявките.

Мерси предварително Smile
Reply

#2
Да с мой познат,положението е сьщото!
Reply

#3
Определено има проблем с регистрацията във форума. Аз чаках около месец преди да ми пратят активиращият мейл.
Проверете във Фейсбук - "Волво Клуб България" - е писано по темата.
Reply

#4
Препратих линк от темата към администраторите.
Също така от известно време има проблем и с мейл-ите, като се получи ЛС - не се получават.
Reply

#5
Не само с регистрирането има проблем. Има проблем и с редактирането на постове, и с търсенето.. А едно време
имаше и галерия. Аре кво толкова има да се подържа в един простичък PhpBB форум?!
Администраторите ако не им се занимава или нямат време за този форум, да делегират права на някой който да подържа сайта щото от известно време всичко е на самотек.

P.S. А, да, не работи и нотификацията по имейл за абонирани теми..
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

#6
Tisho Wrote:Препратих линк от темата към администраторите.
Също така от известно време има проблем и с мейл-ите, като се получи ЛС - не се получават.
А-а-а ,затова ли като ти писах на ЛС преди два месеца и половина не ми отговори ?!
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#7
Определено си мисля, че с търсачката има проблем. Когато се ровя за разни въпроси и форума - доста често ми изписва, че не мога да търся в момента Sad
Reply

#8
armagedon Wrote:
Tisho Wrote:Препратих линк от темата към администраторите.
Също така от известно време има проблем и с мейл-ите, като се получи ЛС - не се получават.
А-а-а ,затова ли като ти писах на ЛС преди два месеца и половина не ми отговори ?!

Ъъъъъ...
Можеш ли да ми го препратиш отново?
Reply

#9
Проблема в регистрирането идва от там че поща АБВ и Gmail възприемат обратните съобщения от нашия Сайт като спам.
Когато Админите имат време и възможност...,ще се занимаят с това.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#10
kire Wrote:Проблема в регистрирането идва от там че поща АБВ и Gmail възприемат обратните съобщения от нашия Сайт като спам.
Когато Админите имат време и възможност...,ще се занимаят с това.
Кире, аз съм с gmail и мейловете не отиват в спама.. А дори и да са в спама пак ги виждаш. Просто изобщо не се изпращат.
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)