The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лоша прогноза за бъдещето на марката

#11
Нещо не ми се връзва информацията от този Хамерински сайт :roll:
Специално за ХС90 се чака, т.к. производството на шведите не позволява да се изпълнява по-бързо този обем ... и то заради Хамеринаците, които си го пазаруват въпреки старата платформа.
Истина е, че всички производители се насочват към Китай - необятен пазар, но чак такива прогнози да изчезне марката ... надали Wink
btw ... братушките също много карат Волво, а те са сериозен пазар също! За БГ няма да говоря, ние сме пазар главно за втора употреба автомобили и морга за ламарините, нямат интерес да ни направят нормални, защото няма да има къде да си изхвърлят законно скраповете ... затова никой производител не ни брои за нищо :mrgreen:

Когато чуя Волво, никога не си представям С30 Wink Винаги в съзнанието ми изниква 740/760/960/S80 Smile
Специално С30 е доста странен автомобил, т.е. отпред прилича на Волво, но в същото време събира един ерген и багажа му :mrgreen:
Ако някой иска малолитражен автомобил, трябва да се насочи към КИА, VW, Хюндай и т.н. Те сами се рециклират по пътищата в рамките на няколко години - разпадат се бавно и сигурно :lol:
А колкото до сериозни марки като ВОЛВО - винаги ще има клиенти за тях, защото това е типичен семеен автомобил, мислен и проектиран да вози, пази и събира семейството! Ако искам спортна кола ... определено не е ВОЛВО марката ... малък градски автомобил - също Wink
Не ми трябва "футуристен" и шарен корейски SUV, особено с марка Шевролет, не искам измислени "лимузини" като Хлопел, VW, Шкода, Сеат и т.н., евтини японски малолитражки или хибриди ... искам си големия, тромав, сигурен, защитен, обемен и т.н. автомобил ВОЛВО :!:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#12
Аз пък искам 7-местен ван Волво със 7 пълноцени места и багажник. Със D8 двигател ако го пуснат в проддажба до 2-3 години тамън до към 2025 ще мога да си го позволя :lol: :lol:
Reply

#13
Здравословен съвет! Четете по- малко в такива сайтове за да не се дезинформирте!!! Wink
Volvo For life!
Reply

#14
Dodo 155 Wrote:Нещо не ми се връзва информацията от този Хамерински сайт :roll:
Специално за ХС90 се чака, т.к. производството на шведите не позволява да се изпълнява по-бързо този обем ... и то заради Хамеринаците, които си го пазаруват въпреки старата платформа.
Истина е, че всички производители се насочват към Китай - необятен пазар, но чак такива прогнози да изчезне марката ... надали Wink
btw ... братушките също много карат Волво, а те са сериозен пазар също! За БГ няма да говоря, ние сме пазар главно за втора употреба автомобили и морга за ламарините, нямат интерес да ни направят нормални, защото няма да има къде да си изхвърлят законно скраповете ... затова никой производител не ни брои за нищо :mrgreen:

Когато чуя Волво, никога не си представям С30 Wink Винаги в съзнанието ми изниква 740/760/960/S80 Smile
Специално С30 е доста странен автомобил, т.е. отпред прилича на Волво, но в същото време събира един ерген и багажа му :mrgreen:
Ако някой иска малолитражен автомобил, трябва да се насочи към КИА, VW, Хюндай и т.н. Те сами се рециклират по пътищата в рамките на няколко години - разпадат се бавно и сигурно :lol:
А колкото до сериозни марки като ВОЛВО - винаги ще има клиенти за тях, защото това е типичен семеен автомобил, мислен и проектиран да вози, пази и събира семейството! Ако искам спортна кола ... определено не е ВОЛВО марката ... малък градски автомобил - също Wink
Не ми трябва "футуристен" и шарен корейски SUV, особено с марка Шевролет, не искам измислени "лимузини" като Хлопел, VW, Шкода, Сеат и т.н., евтини японски малолитражки или хибриди ... искам си големия, тромав, сигурен, защитен, обемен и т.н. автомобил ВОЛВО :!:
Ами през 2004 година Волво е продало само в УСА близо 140 000 автомобила Idea Тази година биха мятали шапки, ако могат да продадат и половината на това.Сам си прави сметка накъде вървят.
Точно на противоположния полюс са Ауди да речем.Допреди 10-на години само са можели да си мечтаят за продажби от 100 000, а тази година може да стигнат цифрата на Волво от 2004-а.Обаче едните се стремят да продават всякакви модели тук(може и сенокосачки скоро да пуснат, само и само да продават повече), а другите с бетонните глави си лежат на стари лаври и продажбите им непрекъснато спадат, за съжаление!Уволниха преди време ген. директор на Волво - Джейкъби ли, Якоби ли беше, но спадът не спря.Наскоро уволниха и директора са С. Америка. Дано пропадането спре, дано бетонните им кратуни се напукат и пуснат V40 тук и дано изкарат по-рано новото поколение на XC90, че да обърнат тази лоша тенденция Wink В момента само ХС60 и S60 са 2-та коня, които се опитват да удържат пропадането на марката тук.Отдавна има крещяща нужда от ново поколение на ХС 90.За ново поколение плачат и S80 и ХС70....
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#15
Аз не мога да преценя как така продажбите спадат, а автомобилът е със супер добрата репутация.
За мен поне всеки втори добре печелещ зрял мъж би следвало да има едно Волво. Та това е колата на средната класа...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)