This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лоша прогноза за бъдещето на марката
Нещо не ми се връзва информацията от този Хамерински сайт :roll:
Специално за ХС90 се чака, т.к. производството на шведите не позволява да се изпълнява по-бързо този обем ... и то заради Хамеринаците, които си го пазаруват въпреки старата платформа.
Истина е, че всички производители се насочват към Китай - необятен пазар, но чак такива прогнози да изчезне марката ... надали Wink
btw ... братушките също много карат Волво, а те са сериозен пазар също! За БГ няма да говоря, ние сме пазар главно за втора употреба автомобили и морга за ламарините, нямат интерес да ни направят нормални, защото няма да има къде да си изхвърлят законно скраповете ... затова никой производител не ни брои за нищо :mrgreen:

Когато чуя Волво, никога не си представям С30 Wink Винаги в съзнанието ми изниква 740/760/960/S80 Smile
Специално С30 е доста странен автомобил, т.е. отпред прилича на Волво, но в същото време събира един ерген и багажа му :mrgreen:
Ако някой иска малолитражен автомобил, трябва да се насочи към КИА, VW, Хюндай и т.н. Те сами се рециклират по пътищата в рамките на няколко години - разпадат се бавно и сигурно :lol:
А колкото до сериозни марки като ВОЛВО - винаги ще има клиенти за тях, защото това е типичен семеен автомобил, мислен и проектиран да вози, пази и събира семейството! Ако искам спортна кола ... определено не е ВОЛВО марката ... малък градски автомобил - също Wink
Не ми трябва "футуристен" и шарен корейски SUV, особено с марка Шевролет, не искам измислени "лимузини" като Хлопел, VW, Шкода, Сеат и т.н., евтини японски малолитражки или хибриди ... искам си големия, тромав, сигурен, защитен, обемен и т.н. автомобил ВОЛВО :!:
BG VOLVO Member #00409
Цитирай
Thanks given by:
Аз пък искам 7-местен ван Волво със 7 пълноцени места и багажник. Със D8 двигател ако го пуснат в проддажба до 2-3 години тамън до към 2025 ще мога да си го позволя :lol: :lol:
Цитирай
Thanks given by:
Здравословен съвет! Четете по- малко в такива сайтове за да не се дезинформирте!!! Wink
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
Dodo 155 написа:Нещо не ми се връзва информацията от този Хамерински сайт :roll:
Специално за ХС90 се чака, т.к. производството на шведите не позволява да се изпълнява по-бързо този обем ... и то заради Хамеринаците, които си го пазаруват въпреки старата платформа.
Истина е, че всички производители се насочват към Китай - необятен пазар, но чак такива прогнози да изчезне марката ... надали Wink
btw ... братушките също много карат Волво, а те са сериозен пазар също! За БГ няма да говоря, ние сме пазар главно за втора употреба автомобили и морга за ламарините, нямат интерес да ни направят нормални, защото няма да има къде да си изхвърлят законно скраповете ... затова никой производител не ни брои за нищо :mrgreen:

Когато чуя Волво, никога не си представям С30 Wink Винаги в съзнанието ми изниква 740/760/960/S80 Smile
Специално С30 е доста странен автомобил, т.е. отпред прилича на Волво, но в същото време събира един ерген и багажа му :mrgreen:
Ако някой иска малолитражен автомобил, трябва да се насочи към КИА, VW, Хюндай и т.н. Те сами се рециклират по пътищата в рамките на няколко години - разпадат се бавно и сигурно :lol:
А колкото до сериозни марки като ВОЛВО - винаги ще има клиенти за тях, защото това е типичен семеен автомобил, мислен и проектиран да вози, пази и събира семейството! Ако искам спортна кола ... определено не е ВОЛВО марката ... малък градски автомобил - също Wink
Не ми трябва "футуристен" и шарен корейски SUV, особено с марка Шевролет, не искам измислени "лимузини" като Хлопел, VW, Шкода, Сеат и т.н., евтини японски малолитражки или хибриди ... искам си големия, тромав, сигурен, защитен, обемен и т.н. автомобил ВОЛВО :!:
Ами през 2004 година Волво е продало само в УСА близо 140 000 автомобила Idea Тази година биха мятали шапки, ако могат да продадат и половината на това.Сам си прави сметка накъде вървят.
Точно на противоположния полюс са Ауди да речем.Допреди 10-на години само са можели да си мечтаят за продажби от 100 000, а тази година може да стигнат цифрата на Волво от 2004-а.Обаче едните се стремят да продават всякакви модели тук(може и сенокосачки скоро да пуснат, само и само да продават повече), а другите с бетонните глави си лежат на стари лаври и продажбите им непрекъснато спадат, за съжаление!Уволниха преди време ген. директор на Волво - Джейкъби ли, Якоби ли беше, но спадът не спря.Наскоро уволниха и директора са С. Америка. Дано пропадането спре, дано бетонните им кратуни се напукат и пуснат V40 тук и дано изкарат по-рано новото поколение на XC90, че да обърнат тази лоша тенденция Wink В момента само ХС60 и S60 са 2-та коня, които се опитват да удържат пропадането на марката тук.Отдавна има крещяща нужда от ново поколение на ХС 90.За ново поколение плачат и S80 и ХС70....
Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Цитирай
Thanks given by:
Аз не мога да преценя как така продажбите спадат, а автомобилът е със супер добрата репутация.
За мен поне всеки втори добре печелещ зрял мъж би следвало да има едно Волво. Та това е колата на средната класа...
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)