The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво 850 2.5ТДИ на части

#41
teloto Wrote:Нафтовата помпа–ГНП пратена в Смолян за 200лв!Направо без пари.....Да си я ползва със здраве купувача!


Аз не съм много съгласен че 200лв за част на 18 години е направо без пари :roll:
Но явно парите имат различна стойност за всички.
Reply

#42
Maxijaz Wrote:
teloto Wrote:Нафтовата помпа–ГНП пратена в Смолян за 200лв!Направо без пари.....Да си я ползва със здраве купувача!


Аз не съм много съгласен че 200лв за част на 18 години е направо без пари :roll:
Но явно парите имат различна стойност за всички.
а и видно от предишни теми,работила с отпадъчна мазнина
0899 409 442
Reply

#43
класик-240 Wrote:
Maxijaz Wrote:
teloto Wrote:Нафтовата помпа–ГНП пратена в Смолян за 200лв!Направо без пари.....Да си я ползва със здраве купувача!


Аз не съм много съгласен че 200лв за част на 18 години е направо без пари :roll:
Но явно парите имат различна стойност за всички.
а и видно от предишни теми,работила с отпадъчна мазнина
РАБОТЕЛА Е ПРЕДИШНАТА !!!!ТАЗИ Я ВЗЕХ ПОСЛЕ И НИКОГА НЕ Е РАБОТИЛА!!!!КАТО НЕ СТЕ ЗАПОЗНАТИ СЪС СЛУЧАЯ.......НЕ ПИШЕТЕ И НЕ СПАМ-ИТЕ!!!!!!И да се надяваме ,че тук има АДМИНИ,които да предупредят колегите!Като не им харесват цените,да си пишат другаде!И за разлика от други,аз поне открито пиша кое колко продавам!!!!!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#44
Досега нямам РЕКЛАМАЦИИ и даже много от купувачите се връщат за други части !Винаги съм бил КОРЕКТЕН и никога не съм продавал части без купувача да знае за с-нието им!Всичко,което имам е работело преди катастрофата съм пуснал за продажба!Много от частите са продадени,но има и много за продажба....голям автомобил хехеее.И ми е ясно,че има конкуренция и даже много некоректни и ЗАВИСТЛИВИ колеги от форума,но се надявам,че това,че съм коректен ще е в мой ПЛЮС!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#45
Колега няма нищо против нито теб нито има нещо против колата която разпродаваш. Надявам се да продадеше каквото може от тази кола и да си покриеш малко загубите от катастрофата.
НО Smile

Няма как да се съглася че цените са народни и тн. 200лв за помпа на кола 96г кое му е евтиното.
Това е повече от половин минимална заплата + куриер за част на 18 години. Бош ако е на Бош трябва да са горди с тая техника че още работи Smile
Ако я беше продал за 70-80 лв + плащане на доставката от страна на получателя ОК народно.
Все по често като взема нови части над 100лв те са с по една година гаранция. 200лв са страшно много пари за нещо което 5 пъти си и минало гаранцията.

Супер много ми е интересно колко пари ще искаш за двигател на 18 години или на скорости било ти автоматични или ръчни.
Щом помпата е на такава супер цена от 200лв :mrgreen:

Админите да ми изтрият поста ако го сметнат за спам.
Ако ли не нека се приема за ЪП
Reply

#46
...то и турбо на 200 х.км ( Smile ) и 18 години ми се вижда множко за 200 кинта , но нали цените не са крайни-може да се пазарим , пък някой може да го грабне от раз кой знае...
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#47
Само ще ти кажа "MaxiJaz",че за ГНП-то съм дал 400 лв и мога да ти посоча от коя морга съм я взел за тези пари!Дюзите ми излязоха 350 лв,пак от там....ДА,и ГНП и помпата бяха много добри,нищо,че са на 20 год.И на мен не ми се даваха тези пари,ноооо нямаше как и ги дадох!!!!Двигателя съм го сменял и този е с фактура.На фактурата,ако искаш ще ти я снимам да видиш,че съм дал 1100лв.....ГОЛ,ГОЛЕНИЧЪК....т.н необорудван!Продавам го за 450 лв и с него аз съм минал едва 10 000 км!Не знам по колко мислиш да ги продавам частите?Може би ако ти беше на мое място щеше да ми кажеш,а?Ама гледните точки са ни различни,както споменах и аз съм бил откъм твоята гледна точка...ама ти от към моята не си бил май!?А за турбото,когато търсих нямаше под 400,защото мислех че проблема е в него,а той беше другаде,та.....какво да ти кажа...Ти веднъж ме пита за турбото и каза,че като реша да го продам за 100 лв да ти пиша и както виждаш не съм ти писал....а и ти явно не си си намерил за 100 още!Успех с търсенето.....
И ДА,цените не са крайни....Идваш на място,което значи,че си сериозен и....чудото става...ниски цени!Иначе може да си пишеме по цял ден празни приказки от 1001 нощ!
Със здраве,а сериозните ги очаквам на крака за да обсъдим цените!
П.П Ако следиш темата ще разбереш,че скоростите съм ги продал !Веднага ги купиха,на тези "много пари"/по думите на някои/, на които ги продадох!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#48
Ще помоля колегите, които не извършват покупки от автора на темата, да спрат с коментарите си, тъй като автора счита, че те са обида към труда му.
Моля, всички които имат свое мнение относно цените или предлаганите части от потребителя да ги изразят в нарочно създадените теми във форума.
Моля автора да темата да не реагира така остро на всеки коментар от потребителите, а да проявява малко търпение. Все пак форума се ползва с цел взаимопомощ и някои обяви може да са сгрешени по невнимание. Постовете тип коментари ще бъдат изтрити.
Поздрави!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#49
Благодаря на "праскоВко".Малко в повече ми дойдоха коментарите на колегите,който даже и продължиха и....се извинявам за по острия си тон,но наистина това е място за взаимоизгода и помощ,а не място за "нападки".
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#50
Ще помоля за цената 5-те дюзи на ЛС
Ако може и малко история за тях .
Благодаря
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)