The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Газов инжекцион - София

#11
zorba Wrote:
koseto86 Wrote:Здравейте едно въпросче някой да има случайно газов инжекцион с течна фаза говори се че били много добри скъпи са затова исках да се допитам до вас някой знае ли нещо заслужава ли си в този сайт gasitaly.bg го гледам и се чудя дали да го купувам!!!
Каква е гаранцията и питай колко струва помпата като резервна част(от нашата газ се прецаква тя) и тогава преценявай.
Иначе е готино и зиме и лете само на газ Smile по принцип Viale са най-тачените при тази система.

П.П. Поради по-високото октаново число(и не само заради него) се качва и мощността с около 5% ама надали ще я усетиш.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nitoautogas.com/vialle.php">http://nitoautogas.com/vialle.php</a><!-- m -->

И без помпа става че даже и върви.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#12
И без помпа става че даже и върви.[/quote]

Ле ле каква глупост съм написал сутринта моля ви не смятайте за чиста монета предния ми пост.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#13
nikistk Wrote:И без помпа става че даже и върви.

Ле ле каква глупост съм написал сутринта моля ви не смятайте за чиста монета предния ми пост.[/quote]

Видях го, позачудих се, ама викам си сега, да не се заяждам празнично Wink
ex XC90
Reply

#14
Някой има ли все пак препоръки за газаджия в София?
Може и на лични, за да няма реклама.
Става дума за V70 2001, 2.4, 147 kw
И не искам течна газ, а газов инжекцион.
Имаше и друга тема за газаджия специално, но изчезна някакси.
Reply

#15
Ако ти се идва до Ст. Загора, може и да измислим нещо.
Reply

#16
Значи, надявам се този пост да не се приеме като първа стъпка от моя страна към безалкохолната бира или надуваемата кукла... Big Grin Но!
Моля за препоръки, ако може от първа ръка или сигурен източник за наистина кадърни газмени в София!
От всичко прочетено досега, извода ми е, че... на първо място е майстора, после идва марката на уредбата!
Щото по характеристики някакси ще стигнем до чарковете, ама ако няма кой да ги монтира, златни да са, космически да са... Файда няма! Wink
Поздрави на всички!
ПП. Бреййй, юбилейно 1500-но мнение... Big Grin Може да е на късмет! :lol:
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#17
Имам един колега, който вече трета кола си газифицира и е много доволен от Еурогаз в Горна Баня - преслушай ги и прецени. Аз дори бих отишъл с молба да ми покажат кола която скоро са газифицирали - то се вижда когато един кадърен майстор си е свършил качествено работата. Успех и после да споделиш мнение 8-)

офтопик...аз пък скоро ще чукана юбилейното 100-но мнение и горе долу се движа с твоята "шпорска" скорост - 100 за 4 месеца Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#18
Както всичко свързано с 960-ката - проблем с километраж, кабели, ел. инсталация... Сега и газмените се ококорват като разберат за каква кола става дума... Big Grin
Оооо..., ааааа.., такъв двигател скоро не сме виждали! Което за мен значи "въобще не сме виждали".... Big Grin
Може и да са много добри майстори, ама в такива случаи леееко съм скептичен. Друг пък хептен самоуверен "давай я, няма проблеми", все едно цял живот 960-ки 3 литрови е газифицирал... :lol: Не знам, може и да не е чак кой знае каква философя, но .... Съответно предложенията за марка ГУ - коренни противоположности! От "не ти трябват тия скъпите за тая кола", до "аааа, за тая кола ти трябва нещо супер добро..., разбирай скъпо"....
Тука ще си трябва сериозно проучване на пазара... Тая кола ми е голямата слабост, и не може всеки да я пипа... Пък и още се чудя дали наистина да я газифицирам, като гледам сервизите, накрая може и да се откажа...
ПП. Засега имена не споменавам, за да не правя антиреклама.... Не е това идеята тука!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#19
Аз пък трета кола в БРЦ газифицирам. Да чукна на дърво нямам посещения след монтажа(вече 50К на вола), освен за смяна на филтър.
ex XC90
Reply

#20
Там още не съм питал... Wink
В Дружба е сервиза, нали?
Но, повярвай ми, не знам защо, но 3 литровия шестак ги изненадва лекичко газмените... :roll:
А аз както писах, с тази кола експерименти не искам да си правя.
В момента предложенията са като системи:
К.М.Е,
А.Е.В,
Landi R
EuroopeGas

Като дюзи:
Barracuda
Hana
Romano
Hercules Blue

Както каза Кубрат - "Продължаваме напред!" Big Grin
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)