This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан
Здравейте всички!

От днес започна набирането на средства и хранителни продукти в помощ на децата от Дом за сираци "Св. Николай" - с. Нови хан.
Към настоящият момент в кампанията се включиха:

1. kire - 20 лв.
2. bell - 20 лв.
3. Yankov - 20 лв.
4. Vengeance - 20 лв.
5. rdx1968 - 20 лв.
6. kotuoshu - 20 лв.
7. Цецо- 20 лв.
8. mudancho -20 лв.
9. profyt - продукти(олио, брашно) на стойност 20 лв.

или общо 180 лв.

Също могат да се даряват и детски дрешки и обувки, като се има в предвид, че основната въэрастова група е между 5 и 10 години.

Идеята е преди Коледа със събраните средства да закупим хранителни подукти и да ги доставим в Дома в Нови хан във вторник 23.12. след обяд.

Всеки, който има възможност и желание да се включи, може да се свърже с мен на ЛС или на тел. 0896 73 02 60 - Емил
Вярвам, че можем да подарим на тези дечица по една Коледна усмивка!
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Цитирай
Thanks given by:
Няма ли начин, да закчим темата най-отгоре в менюто с темите и да остане там за определено време, за да може да я видят максимален брой хора?
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
Включете и мен със сумата от 20 лева,има кой да я донесе на време.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Цитирай
Thanks given by:
Добавям още и:

- valio.com - 20 лв., дрехи, мини аудио система
- JMI - 40 лв., играчки
- Kangalov - 20 лв.
Цитирай
Thanks given by:
JMI написа:Няма ли начин, да закчим темата най-отгоре в менюто с темите и да остане там за определено време, за да може да я видят максимален брой хора?
Добро предложение.

@ Колеги модератори - не мисля че това ще ви затрудни, затова очаквам да намерите едно хубаво и подходящо място за тази тема ;-)
Благодаря ви предварително.

Поздрави на всички!
Янков
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Цитирай
Thanks given by:
Yankov написа:
JMI написа:Няма ли начин, да закчим темата най-отгоре в менюто с темите и да остане там за определено време, за да може да я видят максимален брой хора?
Добро предложение.

@ Колеги модератори - не мисля че това ще ви затрудни, затова очаквам да намерите едно хубаво и подходящо място за тази тема ;-)
Благодаря ви предварително.

Поздрави на всички!
Янков
Ами честно казано мен лично ме затрудни, защото в тази част на форума лично аз не мога да "закачам" или правя "важни" темите ... но излъгах системата, като я преместих в друго форум, после редакция и обратно тук ... сега поне е най-отгоре Smile
Не знам какви са причините като модератор да не мога да правя някои неща ... както и да е ...

Дани написа:Докладвано от Дани « Вто Дек 23, 2014 9:16 pm
Няма ли модератори в тоя Форум??? Или да търсим Админите???
Колега, има модове, но точно около 21 часа съм на масата пред ракията, а не пред компа :mrgreen: ... и в този случай ми отне малко време да излъжа морално остарялата конзола на форума Wink

btw ... Бройте и мен, на 28.12.2014 год. ще донеса няколко кашона стари дрешки, но в почти отлично състояние, от двамата ми младежи и 20 лв.
Не знам какво е положение със стари играчки, но ако има такива, които да не са потрошени - ще ги натоваря и тях.

Поздрави на всички и весели празници! Smile
BG VOLVO Member #00409
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте !

Добавям :
pliva - 20 лв.

Вчера вечерта заедно с Явор и Киро напълнихме в Метро една голяма количка с продукти и ги закарахме в Дома за сираци в с. Нови хан

[Изображение: 034568479-big.jpg?r=0]

С останалите пари купихме и няколко книжки за оцветяване.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

Благодаря още веднъж на всички отзовали се колеги за това, че заедно направихме една по-усмихната Коледа за тези деца !

Весели празници на всички!
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте!

На вчерашната среща в София в дарителската кампания се включиха още:

- Dodo 155 - 20 лв., детски дрешки, играчки
- dilana - 20 лв., детски дрешки
- matanasov - 20 лв.
- Mihov - 20 лв.
- STEW - 20 лв.
- NASKO1973 -10 лв.

за което им благодаря!

След пристигане на колета от Данчо (JMI) всичко ще бъде предадено по предназначение!

Поздрави и весели празници!
Цитирай
Thanks given by:
Колега, има модове, но точно около 21 часа съм на масата пред ракията, а не пред компа :mrgreen: ... и в този случай ми отне малко време да излъжа морално остарялата конзола на форума Wink

btw ... Бройте и мен, на 28.12.2014 год. ще донеса няколко кашона стари дрешки, но в почти отлично състояние, от двамата ми младежи и 20 лв.
Не знам какво е положение със стари играчки, но ако има такива, които да не са потрошени - ще ги натоваря и тях.

Поздрави на всички и весели празници! Smile[/quote]

Хи-хи-хи,колега,"колега",май си ме позабравил,все още съм от женсссссски пол.
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Цитирай
Thanks given by:
Дани написа:Хи-хи-хи,колега,"колега",май си ме позабравил,все още съм от женсссссски пол.
Хахахах, Дани, хвана ме на масата :mrgreen:
Поздрави и весела нова година!
BG VOLVO Member #00409
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)