The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан

#31
Да разбирам ли, че сте съгласни за дома в Гурково?
Обещал съм да се обадя до утре да потвърдя.

И още - ще уточня броя на децата, за да им занесем и някакви лакомства, напр. шоколади, бонбони и др. такива.

Поздрави!
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#32
Супер Емо, действай и се надявам повече хора да се присъединят.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#33
Решено !
В неделя 25.01.2015 г., след срещата пред НИМ, дарението заминава за Дома за деца, лишени от родителски грижи - с. Гурково, Ботевградско!
Днес ще се обадя на директорката да потвърдя доставката.
Всеки, който има желание, време и възможност, може да се присъедини към хуманитарния конвой - за мен ще е удоволствие да пътуваме заедно!

Поздрави и успешен ден на всички!
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#34
Действай смело,от мен още 20 лева за транспортни разходи по мероприятието .
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#35
И така - дарението беше доставено днес.
Добавени 20 лв. от Вальо Кангалов - та всичко 150 лв
Закупени допълнително книжки, цветни моливи, гланцови блокчета, ножички, лепило, пластелин, блокчета за рисуване, топки
от Джъмбо на стойност 47.46 лв.
Закупени лакомства/ шоколади, сухи пасти, шоколадови десертчета,вафли/ на стойност 21.76 лв., а също и с лични средства на NASKO1973 и съпругата му
Или общо 69.22 лв.
Остатък 80.78 лв. - тези средства ще се ползват за други благотворителни мероприятия.
Мисля, че зарадвахме дечицата!
Утре ще има и снимки.


Поздрави на всички и лека вечер!!
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#36
profyt Wrote:И така - дарението беше доставено днес.
Добавени 20 лв. от Вальо Кангалов - та всичко 150 лв
Закупени допълнително книжки, цветни моливи, гланцови блокчета, ножички, лепило, пластелин, блокчета за рисуване, топки
от Джъмбо на стойност 47.46 лв.
Закупени лакомства/ шоколади, сухи пасти, шоколадови десертчета,вафли/ на стойност 21.76 лв., а също и с лични средства на NASKO1973 и съпругата му
Или общо 69.22 лв.
Остатък 80.78 лв. - тези средства ще се ползват за други благотворителни мероприятия.
Мисля, че зарадвахме дечицата!
Утре ще има и снимки.


Поздрави на всички и лека вечер!!
Браво, Емо!
Браво и на всички участници!
Направихме още едно добро дело 8-)
BG VOLVO Member #00409
Reply

#37
Здравейте!
За съжаление снимките тук ще се забавят, защото съм командировка, но ги има във фейбука.

Поздрави!
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#38
Няма значение Емо,

важното е, че работата е добре свършена!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#39
Здравейте!
Както знаете, от Коледната дарителска кампания останаха средства, с които решихме да заведем децата от ДДЛРГ в Драгалевци на някакво забавление.
profyt Wrote:................
Остатък 80.78 лв. - тези средства ще се ползват за други благотворителни мероприятия.
............................
Миналата седмица говорих с директорката на Драгалевския дом и я уведомих за това наше решение, като и предложих на 24.05.2015 г, по случай Празника на славянската писменост, да заведем дечицата на зоопарка.Имам принципното и съгласие за това мероприятие.
Сега остава да създадем организация по транспортирането на малчуганите.
В тази връзка имам питане - кой би могъл да отдели няколко часа следващата неделя ?
Децата са 10 броя + 1-2 съпровождащи т.е. необходими са поне четири коли.
Аз съм с едната, търсят се още 3(може и повече Wink )!


Предварително благодаря на отзовалите се!
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#40
profyt Wrote:Здравейте!
Както знаете, от Коледната дарителска кампания останаха средства, с които решихме да заведем децата от ДДЛРГ в Драгалевци на някакво забавление.
profyt Wrote:................
Остатък 80.78 лв. - тези средства ще се ползват за други благотворителни мероприятия.
............................
Миналата седмица говорих с директорката на Драгалевския дом и я уведомих за това наше решение, като и предложих на 24.05.2015 г, по случай Празника на славянската писменост, да заведем дечицата на зоопарка.Имам принципното и съгласие за това мероприятие.
Сега остава да създадем организация по транспортирането на малчуганите.
В тази връзка имам питане - кой би могъл да отдели няколко часа следващата неделя ?
Децата са 10 броя + 1-2 съпровождащи т.е. необходими са поне четири коли.
Аз съм с едната, търсят се още 3(може и повече Wink )!


Предварително благодаря на отзовалите се!
Емо, идеята е много добра, но си има процедура за транспортиране на деца в група.
Преди няколко години имаше един проблем, дори го писаха по медиите, че родителите били закарали децата с личен, неорганизиран (по реда на ***** им) транспорт от детската градина до някакво мероприятие :roll:
За мен лично няма особено значение, но да не стане някой гаф с Милицията?
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)