The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Да има ли рекламни банери на сайта?
You do not have permission to vote in this poll.
Не
0%
0 0%
Да - в замяна на популяризиране на клуба
9.09%
1 9.09%
Да - в замяна на пари
9.09%
1 9.09%
Да - без значение с каква цел
0%
0 0%
Все ми е едно
18.18%
2 18.18%
Да - реклама на фирми от който ще ползваме отстъпки и други.
63.64%
7 63.64%
Total 11 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сайтът

#1
И накрая сайтът придоби готов вид. Има модул за качване на файлове. Ако желаете да споделите нещо с колегите ще е нужно да имате регистрация. Регистрацията е ОБЩА за сайта и форума (ако сте регистрирани във форума, просто напишете името и паролата си във сайта и ще влезнете - не е нужно да се регистрирате повторно). Файловете преминават през одобрение от администратор, а ние (аз и Пламен) си запазваме правото да не одобрим някой файл по наша преценка. Следкато влезете в акаунта си можете да предложите новина и/или връзка към интересен сайт. Те също ще преминат одобрение на администратор. Нека хората които искат да бъдат "новинари" (да публикуват редовно новини) да направят връзка с мен - ще им дам нужните права. Можете да сложите картинка за профила си - има и аватарите, които се използват във форума - ще можете да си сложите вашият.

За сега работата по сайтът продължава. Именно за това ви моля да казвате ако видите някъде грешка или проблем. Ако срещате затруднения в работата с екстрите не се колебаете да питате за решение. Тук е мястото за това. Надявам се труда за сайта да си е струвал.

Можем да поставим банери - само за сайта (без форума) и от тях можеби ще се печелят пари. Пускам Анкета дали да ги сложим. Парите могат да бъдат използвани за клубните разходи (дори за стикери, фанлеки или за каквото стигнат). Ще може да слагаме реклами дори на фирми свързани с автомобилите (сервизи и тнт) срещу заплащане. Стига вие да имате желание за това. За мен е все едно - просто ви представям още една възможност. Също така рекламният сайт, който предлага банери, предлага възможност вместо пари да получаваме показвания на наш банер в чужди сайтове. Това определено ще помогне за популяризирането на клуба, но да не забравяме, че клубът е с тясна насоченост.

Искам да коментирате тази тема, защото е важна.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#2
Значи с горенаписаното съм съгласен.
Да изкарваме пари, да се разпространява сайта и форума ни, да нолзваме преференции от фирмите от който си купуваме частите или правим колите си.
Естествено ще е нужна една гъвкава политика за тези реклами за да постигнем поне минималното и да се самоизпращат - сайта и да сме доволни от прощентите на стоките и услугите.
Ако постигнем и повече вече по големия финансов ресурс да го използваме за полезни неща, след гласуване в форума от най честите посетители както и активни по мероприятията и срещите!!
Смятам че така ще е по честно.

На тоя етап клуба не ни е силен като участия и по сериозни мероприятия. Няма да е лошо поне тия дето сме малко - без преходните - да помислим и за полезни 2 или 3 дневни мероприятия.
Но е задължително да намерим една фирма която да е стабилна и да има части за наще коли нови. За да не обикаляме напред назад по адресите и да търсим къде ще ни е по изгодно.
Както знаем за фирмите Скантех, Канекс или друга. НО тия няколко да са в едно магазинче и да знаем че там има частите ни - ако там няма значи няма в цяла България!! Без МФ разбира се!
А не както стана с амортесьорите за 740 и 940 - Евро 07 казват че нямат такава стока но цените им 29лв.бр. и 26лв.бр. за съответните модели. За търсенето - аз минах през Емкомплект 33 и им казвам че чрез тях искам стоката да я вземаи тъй като ми дават с намаление от -10%, и съответно стават цените 24лв.бр. и 16лв.бр.Те звънят на Евро 07 и казват че искат стоката.
(абе дали ме разбрахте незнам)
Вноситела дава стоката по скъпо. А през посредник става цената по ефтино.
Та въпросното магазинче да урежда тия намаления за нас и да има частите ни както на моделите преди 97год. така и на по новите.
Помислете по въпроса.
Ааа и сервиз специализиран за марката ни също да уредим като цени и качество!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
Efri 740 Wrote:Значи с горенаписаното съм съгласен.
Да изкарваме пари, да се разпространява сайта и форума ни, да нолзваме преференции от фирмите от който си купуваме частите или правим колите си.
Естествено ще е нужна една гъвкава политика за тези реклами за да постигнем поне минималното и да се самоизпращат - сайта и да сме доволни от прощентите на стоките и услугите.
Ако постигнем и повече вече по големия финансов ресурс да го използваме за полезни неща, след гласуване в форума от най честите посетители както и активни по мероприятията и срещите!!
Смятам че така ще е по честно.

На тоя етап клуба не ни е силен като участия и по сериозни мероприятия. Няма да е лошо поне тия дето сме малко - без преходните - да помислим и за полезни 2 или 3 дневни мероприятия.
Но е задължително да намерим една фирма която да е стабилна и да има части за наще коли нови. За да не обикаляме напред назад по адресите и да търсим къде ще ни е по изгодно.
Както знаем за фирмите Скантех, Канекс или друга. НО тия няколко да са в едно магазинче и да знаем че там има частите ни - ако там няма значи няма в цяла България!! Без МФ разбира се!
А не както стана с амортесьорите за 740 и 940 - Евро 07 казват че нямат такава стока но цените им 29лв.бр. и 26лв.бр. за съответните модели. За търсенето - аз минах през Емкомплект 33 и им казвам че чрез тях искам стоката да я вземаи тъй като ми дават с намаление от -10%, и съответно стават цените 24лв.бр. и 16лв.бр.Те звънят на Евро 07 и казват че искат стоката.
(абе дали ме разбрахте незнам)
Вноситела дава стоката по скъпо. А през посредник става цената по ефтино.
Та въпросното магазинче да урежда тия намаления за нас и да има частите ни както на моделите преди 97год. така и на по новите.
Помислете по въпроса.
Ааа и сервиз специализиран за марката ни също да уредим като цени и качество!

Не забравяй, че не всички сме от 1 град. По-важно е да се намерят рекламодатели - спонсори.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#4
А а а а Да за другите градове.
Еми и те да намерят фирма която да им има частите - и ще сложим реклама в нета им.

п.п. Излиза че в София сме доста, Пловдив - да, и вече по някой човек в Ямбол, В. Търново, Сливен, Варна, Русе, Ст. Загора, Перник и някой и друг град. Плюс че има и хора в чужбина - но те вече е друго при тях.
Неискам да има засегнати до тука написаното от мен по тая тема.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
аз съм за сервиза, отстъпките и набирането на средства, пък било то и само в софия. И без това като търся части повечето пловдивски магазини казват има ги в софия, така че пред възможността те да ме натоварят с някой лев или аз ще почерпя колега от клуба, който ще ми направи услуга да ги вземе предпочитам второто
Reply

#6
Ами да си регистрираме едно дружество с идеална цел "Волво клуб България" например. Да се плаща някаква членска вноска - лев или пет. Изпбираме си управителен съвет и вече може да се говори да се сключват договорки с фирми за отстъпки. С други пък за реклама. Членовете на клуба ще ползват доставка за страната ако е до 20лж без пари и според мен за начало това е добре.
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#7
Shubert Wrote:Ами да си регистрираме едно дружество с идеална цел "Волво клуб България" например. Да се плаща някаква членска вноска - лев или пет. Изпбираме си управителен съвет и вече може да се говори да се сключват договорки с фирми за отстъпки. С други пък за реклама. Членовете на клуба ще ползват доставка за страната ако е до 20лж без пари и според мен за начало това е добре.

Ако има юрист в клуба, който да се наеме за тази задача - да. Някои от клубовете на другите марки са регистрирани. Мисля, че ще е добре и ние да го направим.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#8
Напълно съм съгласен със Shubert. Клубът трябва да се регистрира като юридическо лице. Предлагам да се съберем на 25 или 26 март и да обсъдим въпросите с организацията, стикерите и други. Темата е дълга и ще бъде трудно да я разглеждаме във форума. Смятам, че първо трябва да се изгради организационно клуба и после да мислим за останалите възможности.
Reply

#9
gadnia_metal Wrote:аз съм за сервиза, отстъпките и набирането на средства, пък било то и само в софия. И без това като търся части повечето пловдивски магазини казват има ги в софия, така че пред възможността те да ме натоварят с някой лев или аз ще почерпя колега от клуба, който ще ми направи услуга да ги вземе предпочитам второто

Тук ще подкрепя gadnia_metal.
Повечето магазини имат представители и в Пловдив.
А ако нямат, една бира с мезе (няколко пъти) в приятна компания и много общи теми за обсъждане... :partyman:

П.С.: За организирането на клуба.... това е сериозно дело и наистина трябва човек дето му се занимава с тази работа.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#10
Абе все пак е клуб, разбирай нещо като хоби за свободното време :lol:


Attached Files
.doc   Spisuk na Boych 01 150706.doc (Size: 36 KB / Downloads: 2)
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)