The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Информация за Шведски коли

#1
Здравейте,
Последните 4 години живях в Гьотеборг.
Ако някой се интересува от шведски автомобили, мога да дам информация.
Мога да помогна и за закупуване на кола от там, също.
Reply

#2
NorSko Wrote:Здравейте,
Последните 4 години живях в Гьотеборг.
Ако някой се интересува от шведски автомобили, мога да дам информация.
Мога да помогна и за закупуване на кола от там, също.

Благодаря ти колега за предложението.
Ако се наложи ще те използваме за "жокер".
Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#3
Може би много хора тук са се ровили повече от мен.
Но, тъй, като съ бил там където е създадено Volvo и Skf, мога да дам инфо от'първа ръка', както се казва.
Имам Сааб. Като отидох там, обаче, си купих Волво, защото ми хареса много.
Заповядайте, за каквото Ви интересува.
Reply

#4
NorSko Wrote:Може би много хора тук са се ровили повече от мен.
Но, тъй, като съ бил там където е създадено Volvo и Skf, мога да дам инфо от'първа ръка', както се казва.
Имам Сааб. Като отидох там, обаче, си купих Волво, защото ми хареса много.
Заповядайте, за каквото Ви интересува.
Здравей колега! Имам въпрос към тебе : след като Волво е основана в Гьотеборг , това ме навежда на мисълта , че поне 80% от населението би следвало , да кара Волво.Вярна ли е насоката ми или просто съм в заблуда , чисто любопитство! Поздрави!
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#5
Един въпрос и от мен Smile Кой е най-често срещаният модел Волво по улиците на градчето?
Reply

#6
Момчо напълно си прав.
Не знам какъв процент карат Волво, но аз първият път, когато пътувах от Осло за Бг с полет от Гбг, виждах само Волва.
Бях изумен.
Много голяма част от хората работят във Волво или нещо свързано с Волво. Карат Волво, и по тази причина, но и защото са направени по техен вкус-т.е. здрави са. Не знам дали това се отнася, за последните модели, компютри на колела, но и това не е проблем. Където и да спре, пътната помощ ще те прибере. Аз лично не съм виждам много спрели волва.
Имат Волво клубна карта. С нея се получават отстъпки от определени бензиностанции и сервиз Волво.
Освен това при закупуването на нова кола имат още преференции, като нулев данък примерно.

И полицията кара Волво <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.aftonbladet.se/nyheter/article15438937.ab">http://www.aftonbladet.se/nyheter/article15438937.ab</a><!-- m -->

Стифунка, най-караните модели са 740, 940, после 850, S70/първия модел си е направи фейслифт на отафемти. Аз имам такова.
И така, сега най-популярното волво е V70. Такситата са такива.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://news.cision.com/se/taxi-goteborg/r/taxibokning-pa-natet-okar-kraftigt---taxi-goteborg-har-dubblat-antalet-natbokningar-pa-tre-manader,c307395">http://news.cision.com/se/taxi-goteborg ... er,c307395</a><!-- m -->

Градчето Второто по големина след Стокхолм с около 650 000 население, с много развита индустрия, освен Волво SKF DSL, И множество друга индустрия, там е и най-големият порт на Скандинавия. Има разбира се и няколко висши учебни заведения.
Reply

#7
Предполагам знаете, Волво не е само Volvo cars, Което GM Продадоха на Geely, А се състои от Volvo Busar and Volvo constriction equipmnet.
Т.е. произвеждат автобуси и строително оборудване.
Правят и двигателите за самолетите на СААБ.
Швеция е интересна страна, в отношение на производство. На базата на комунистическо мислене са създали индустрия и имена като: Atlas Copco, ABB, Tetrapack, Dynapack, Swetruck, Husqvarna, Scania, Ericsson, Calmar, Mora, SCA, SKF, Наскоро разбрах, че и DLS i Tempur са също шведски.
Там е малко като Япония: хората са затворени, но работят без да мрънкат. Просто, за тях е удоволствие да работят.
Руските царе са използвали много от интелекта на шведите преди 200, 300 години и швед е бил ръководителя на експедицията при завладяването на далечния изток на Русия, нает от цар Петър
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)