This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не карай пил!
Колеги, от известно време насам има решение на проблема дали да отидете на парти с колата или такси. Дали да пиете или не, дали инцидентно ще се случи да се заформи купонче, а вие да не можете да пиете защото сте с колата. Решението е тук -> Вие пиете, ние караме. 10% отстъпка срещу членска карта.

Нека използваме цивилизованият начин, а не да рискуваме своя и чуждите животи като сядаме зад волана след употреба на алкохол.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
[Изображение: garagephp.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
Колеги, от известно време насам има решение на проблема дали да отидете на парти с колата или такси. Дали да пиете или не, дали инцидентно ще се случи да се заформи купонче, а вие да не можете да пиете защото сте с колата. Решението е тук -> Вие пиете, ние караме. 10% отстъпка срещу членска карта.

Нека използваме цивилизованият начин, а не да рискуваме своя и чуждите животи като сядаме зад волана след употреба на алкохол.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
[Изображение: garagephp.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
Това отдавна съм си го мислел, обаче не мисля, че все още може да потръгне, но и това време ще дойде.
Цитирай
Thanks given by:
Това отдавна съм си го мислел, обаче не мисля, че все още може да потръгне, но и това време ще дойде.
Цитирай
Thanks given by:
с тия цени ще ходя с такси по два пъти :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Цитирай
Thanks given by:
с тия цени ще ходя с такси по два пъти :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
unicata написа:с тия цени ще ходя с такси по два пъти :-)

Вярно си е - единия път ще се прибереш от мястото на запиване, втория - на другата сутрин, за да си прибереш съкровището Smile
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Цитирай
Thanks given by:
unicata написа:с тия цени ще ходя с такси по два пъти :-)

Вярно си е - единия път ще се прибереш от мястото на запиване, втория - на другата сутрин, за да си прибереш съкровището Smile
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Цитирай
Thanks given by:
напротив директно тръгвам с такси, щото винаги знам кога ще пия :-)
Цитирай
Thanks given by:
напротив директно тръгвам с такси, щото винаги знам кога ще пия :-)
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)