This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам WEBASTO THERMO TOP C- 12V 5000W diesel - Печка
Продавам webasto termo top C- 12V 5000W diesel воден отоплител(печка) за автомобил,бус или строителна техника.Комплекта включва : 1-печка// 2-водна помпа// 3-горивна помпа// 4-ауспух // 5-дистанционни 2бр.(60-90метра обхват) .При по-голямо разстояние може да се донадгради с GSM-интерфейс със SMS известяване ,но това се заплаща допълнително.Разполага с канал за реле което да пуска и винтилатора в купето за да го затопли и да размръзи прозорците.Цена на комплект=400лв.За връзка ЛС или тел.0988805511

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Става ли за ХС90...? :roll:
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Цитирай
Thanks given by:
Spurs написа:Става ли за ХС90...? :roll:
Нека ме поправи някой ако греша,но ХС90 би трябвало да си има фабрично монтирана печка.
Цитирай
Thanks given by:
perfekt написа:
Нека ме поправи някой ако греша,но ХС90 би трябвало да си има фабрично монтирана печка.
Има, ама сдаде Богу дух... Wink
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Цитирай
Thanks given by:
Да попитам, все пак.... обявата валидна ли е още и печката кога е работила за последно. Предполагам, че е в перфектно състояние и съмнение за работата й не трябва да има. Благодаря !
Човек цял живот се учи . . .

[Изображение: ab250839.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Незнаем кога за последно е работила,но ако си оставите mail на ЛС,може да Ви изпратим повече инфо от диагностиката и.Поздрави
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря . <!-- e --><a href="mailto:caby@abv.bg">caby@abv.bg</a><!-- e --> , е връзката с мен.Поздрави

Цитирай
Thanks given by:
perfekt написа:Незнаем кога за последно е работила,но ако си оставите mail на ЛС,може да Ви изпратим повече инфо от диагностиката и.Поздрави

.... здравейте отново колеги. Продължавам да чакам информацията.....

Цитирай
Thanks given by:
caby написа:
perfekt написа:Незнаем кога за последно е работила,но ако си оставите mail на ЛС,може да Ви изпратим повече инфо от диагностиката и.Поздрави

.... здравейте отново колеги. Продължавам да чакам информацията.....

Привет.Извинете за закъснението.Имате снимки в пощата.Поздрави
Цитирай
Thanks given by:
На ХС90 не са ли на ARDIC?
п.п. Към продавача - извинявай колега ако съм ти създал проблем, но аз преди време говорих с представителството на Webasto и ми казаха че не вграждат в моя модел.
ex XC90
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)