The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изчезнала тема

#1
Добър вечер на всички.Както е ясно от заглавието,къде се изгуби онази коментарна тема.И така.След дълго мислене и умуване,най накрая се реших.Това е последният ми пост,и последното влизане тук(надявам се,защото един истински фен го сърбят ръцете за клавиатурата).Та първо,АДАШ кой си ти,че да ми казваш с кого да се взимам-събирам и т.н.Второ,ти какво очакваше да направя за 5 години,за този форум.Някой даде ли поле за изява.Аз се опитах по друг начин.Адаш,ти на колко национални срещи отиде,да ти кажа ли.Аз все ходих сам,с изключение на последните ДВЕ години в които присъстваше и Пешо.Дори и клубното знаме неможех да развея,ЗАЩО.Е вече няма да ида.Трето,какво е направил Любо за една година,за този клуб и форум,както се изрази.Адаш,погледни само колко сме останали от старите фенове тук в Русе.Не си ли се питал защо.Аз знам защо е така.С някои от тях си поддържам връзка.Четвърто,този регионален или там какъвто и ще да е,за Разград,някой може ли да му направи забележка на правописа.Или той е от нашите,пък на някой новорегистриран фен,само да има нещо нередно,и веднага се почва с забележките.Май се олях.Имам още много да пиша,но май няма смисъл.Само искам да помоля за едно нещо,ако случайно има някъде останал календар за предстоящата година,ако може да получа.Ако трябва ще си го платя.Ако искате,изтрийте темата,и не пишете отговори в нея,защото както написах в началото,няма да ги прочета.Поздрави на всички,лека вечер,и безброй аварийни километри с любимите ни машини.

п.п.Кире,в по горната тема си адски прав Wink

#2
Това (темата) предположих, че е съобщение някакво. Но пък има въпроси....но не им се изисква отговор. Тоест, не е съобщение, не е и дискусия, защото е подчертано нежеланието за отговор.
А тъй като предметът на този форум е "дискусионен", а в темата не се изисква дискусия, предлагам темата да бъде архивирана.

Поздрави.
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)