The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Запалителни свещи

#1
Здравейте колеги.Искам да попитам за един проблем със запалителните свещи на волво с 40 2.0 16v 1996 g. 140 k.s.Проблема е че пука порцелана на свещите за кратко време.Не ми мени оборотите и не ми прекъсва.Някой знае ли от какво може да е?И какви са подходящите свещи за този мотор.Пробвал съм Bosch i NGk.Благодаря.
Reply

#2
Lubopanov Wrote:Здравейте колеги.Искам да попитам за един проблем със запалителните свещи на волво с 40 2.0 16v 1996 g. 140 k.s.Проблема е че пука порцелана на свещите за кратко време.Не ми мени оборотите и не ми прекъсва.Някой знае ли от какво може да е?И какви са подходящите свещи за този мотор.Пробвал съм Bosch i NGk.Благодаря.
Вземи си оригинални от МП - около 50-55 лева са комплект.
Reply

#3
Както ти каза колегата си вземи от Мото-Пфое. Не стига че са хубави ами са и евтини. На тази цена посмъртно не можеш да си вземеш триполюсни добри свещи. А и бобините ти на обичат калпави свещи.

Я към старите кучета-медалисти. Sagem ли правиха свещите, май за тях ми се върти в главата нещо.
V40 B4204S '97
Reply

#4
Karlsson Wrote:Sagem ли правиха свещите, май за тях ми се върти в главата нещо.
Различно за различните двигатели - за турбинирани съм виждал немски(най-вероятно BOSCH), за мойта 40-ка са френски - или са NGK или Sagem...
Reply

#5
Благодаря за съдействието,,ще пробвам.
Reply

#6
Cavalera Wrote:
Karlsson Wrote:Sagem ли правиха свещите, май за тях ми се върти в главата нещо.
Различно за различните двигатели - за турбинирани съм виждал немски(най-вероятно BOSCH), за мойта 40-ка са френски - или са NGK или Sagem...
NGK не са ли японски? :?
Reply

#7
Моята дойде от Германия с един комплект триполюсни NGK в багажника, на които пишеше Made in France ...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)