The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предни спирачни дискове

#1
Имах неблагоразумието да купя дискове на доверие и се оказа че съм купил такива с по малък диаметър:260 вместо 280.Та по този повод търся 280 мм дискове за 760 нови или втора употреба.
Защо да е просто,като може да е сложно!
Reply

#2
Мога да ти съдействам за нови дискове от евро 07 . Итн марка и да ти кажа аз също съм с такива и нямам проблеми ,а в сериза на много сериозни марки са ни правили рекламация. За обърканите дискове си пусни тема в раздела за продажба на авточасти с номера и марката и някой ще ги отнесе.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
В края на краищата след доста ровене по магазините купих дискове 280 мм,обаче като ги монтирах се оказа че са малко по дебели,та трябваше да изпиля накладките за да стане както трябва.Останаха ми онези 260 мм дискове с височина 56 мм и дебелина 22 мм.,които ако на някой му трябват да се обади.
Защо да е просто,като може да е сложно!
Reply

#4
А защо не върнеш тези на 260мм,от където си ги купил.
Reply

#5
Защото ги купих от човек.
Защо да е просто,като може да е сложно!
Reply

#6
Опреснявам информацията:излишни са ми предми спирачни дискове 260 мм.(с 5 дупки) за някои от моделите 760,и не знам кои други.
Дисковете не са объркани,а аз съм ги купил без да проверя диаметъра на моите.Може да послужат на някого!
Защо да е просто,като може да е сложно!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)