The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оглед на V70,2.4, T5, 250hp...

#1
Здравейте колеги, от скоро съм член на Volvo форума. Исках да попитам, ако има някой свободен за тази вечер или пък в друг ден от седмицата след 18:30, да погледнем едно волво в Овча Купел?
Благодаря предварително на отзовалите се! Smile
Reply

#2
Някой от колегите е ходил да гледа тази кола: <!-- m --><a class="postlink" href="http://m.mobile.bg/details/11492528917272455">http://m.mobile.bg/details/11492528917272455</a><!-- m -->. Човекът, който я продава ми каза, че са я диагностицирали на място при огледа. Резултатът бил: "Излезе, че колата е перфектна!"... Ако може колегите които са гледали автомобила да споделят инфо. Това, което видях аз беше един много мърляв автомобил с разхлопан и неподържан салон.
Благодаря предварително!
Поздрави!
Reply

#3
От Овча купел до Мото Пфое - Люлин са няколко километра по окоровръстното.
Закарай я там на преглед, хем ще я покараш и усетиш малко...
Успех в избора и покупката!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#4
Скоро се коментираше някъде тази, но дали тук или във фейсбук групата - не помня. Стояла сума ти време за продан и била кенеф.
VOLVO XC90 D5 200hp
VOLVO XC90 D5 185hp
VOLVO XC60 D5 205hp
Reply

#5
"От Овча купел до Мото Пфое - Люлин са няколко километра по окоровръстното.
Закарай я там на преглед, хем ще я покараш и усетиш малко...
Успех в избора и покупката!"

С удоволствие бих я покарал, но ми казаха, чемямат табели...
Мерси за съвета и отделеното време! Smile
Reply

#6
"Скоро се коментираше някъде тази, но дали тук или във фейсбук групата - не помня. Стояла сума ти време за продан и била кенеф."

Колега, ако е удобно да ми пратиш линк, да прочетаа темата...
Поздрави!
Reply

#7
Всяка уважаваща себе си авто къща има оборотни транзитни номера за тест.
Тиа ако нямат, смятай ги...
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#8
Spurs Wrote:Всяка уважаваща себе си авто къща има оборотни транзитни номера за тест.
Тиа ако нямат, смятай ги...
Точно зятова няма да си губя времето с тях...
Ще съм благодарен, ако някой сподели мнение за модела! Същонтака съвети или препоръки, за друг модел, който да е с идентичен вървеж на нa V70 II, T5, 250 hp...
Просто много михаресва какво поведение има на пътя! Smile
Reply

#9
johansen771 Wrote:"Скоро се коментираше някъде тази, но дали тук или във фейсбук групата - не помня. Стояла сума ти време за продан и била кенеф."

Колега, ако е удобно да ми пратиш линк, да прочетаа темата...
Поздрави!

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=41943">viewtopic.php?f=8&t=41943</a><!-- l --> Коментираха я и във фейсбук групата, но не мога да намеря публикацията. Както казаха, въобще не се занимавай..
VOLVO XC90 D5 200hp
VOLVO XC90 D5 185hp
VOLVO XC60 D5 205hp
Reply

#10
Колеги, последната ми грижа е а защитавам автоборсаджиите, но имам да припомня нещо.
На каква цена според вас е нормално да се продава резачка с 250 коня? Нормално е да се погледне състоянието, компетентен човек да каже колко пари трябва да се налеят, за да стане добра кола. Кожен салон при нас го правят за под 2000 лева. Става нов. Само това ли е? Какво трябва да се смени?
Ако за 3999 всеки може да си купи фъртуна, другите идиоти ли сме, дето караме по-слаби коли за повече пари? Ясно е, че не е перфектна. И какво?
Просто трябва да се сметне какво иска като пари до състояние, приемливо за купувача.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)