The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Придърпване на газ

#1
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате читав газаджия, който да разбира от Ловато?
Първоначално имах придърпване при 4000 оборота точно, след това започна да придърпва на всякакви обороти...а в момента не може да се кара на газ. Гасне когато е на свободна и т.н. Ходил съм на какви ли не газаджии, но повечето дори нямат подходящия софтуер да ми разчетата компютъра.
Благодаря предварително
Reply

#2
Търси сервиз на Ловато или поне такъв където монтират тази марка(трябва да имат софтуер).
ex XC90
Reply

#3
Здравей колега,
На бензин как се държи колата? Според мен имаш проблем в системата за запалване - провери си свещите и бобините. Ако не си сменял навреме свещите - горят бобините. Ако проблема е в газовата е възможно при ненавременна смяна на двата филтъра да са се омазали електромагнитните клапанчета и да залепват.
Поздрави
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#4
Закарах я на газаджия - прекалено богата смес на газта. Това задавяло изпарителя и от там проблемите. Настроиха газовата и заспа.
Имаше и един друг проблем - не можеха да ми разчетата компютъра. Там пък трябваше да оправят кабела към Ловато компютъра.

Сега ми остана само една драма - копчето за газта не свети, докато колата не загрее напълно. Съответно не включва и на газ докато не светне. Преди, когато колата загрееше на 1-та чертичка превключваше веднага, а сега отнема доста повече време.
Reply

#5
Да ти регулират температурата на прехвъляне на газ. Ако е 45 свали я на 35 или 30.
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)