The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V70 2005 проблем с парното!?

#1
Здраейте колеги! От вчера съм собственик на В70 2005 Bi- Fuel. Имам следния проблем:
като пусна парното започва да духа топло ,но след няколко секунди студено и така се сменя постоянно.
Струва ми се ,че се пуска климатика на студеното,но може и да бъркам.
Някой дали има идея от, какво може да е проблема?
Reply

#2
ВЪздух в системата на парното или проблем с управлението на клапите, зацапан датчик за температура в купето, гарнитура на главата и т.н.
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#3
Съмнявам се да е въздух защото е много равномерна смяната топло студено. По-скоро съм склонен да мисля за управлението на клапита или датчика,но не знам как да ги чекна! Ако имате идея как ще съм благодарен. чудя се дали диагностика ще покаже?
Reply

#4
Мисля, че по някои сервизи има как да проверят дали имаш изгорели газове във охладителната система. Поне да знаеш, че не гарнитурка. Иначе датчиците са в купето и може да ги зачистиш с въздух. Под радиото и зад огледалото имаш някакви решетчици, почисти там.
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#5
Оправих си парното благодарение на VOLVO TUNE LINE. Проблема беше управлението на клапаните.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)