The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чистачки на фаровете

#1
Купих колата преди малко повече от 2 години и чистачките не работеха , сега така или иначе сменям сьединител и тампони , та колата е разглобена и реших да ги оправя. Кажете от кьде се пускат тези чистачи да мога да проследя веригата дали имат захранване.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#2
Моите работят паралелно с другите но само когато ги пускаш с пръскалката. Опитах се да ти пусна схемата ама апарата ми е тъп пък и аз много не свързах 2-те снимки както трябва.
Схемата е за 740 но предполагам че е същата.
С червено съм начертал постоянният (+) той захранва прекъсвача в самото моторче на чистачката който изключва когато чистачката е в долно положение. С оранжево е (+)-а който се подава от лостчето до кормилото. Маса моторчетата взимат на място(син).
Ако разбираш горе долу от тоци ще се справиш ако не заповядай да ти ги оправя 0877162202


Attached Files Thumbnail(s)
   
SAXON
Reply

#3
при мен странното е, че понякога като решат си мьрдат в разни посоки и застиват кьдето си поискат.
мерси за снимката, но трудно не може да се разбере точно за какво става дума.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#4
vegass Wrote:при мен странното е, че понякога като решат си мьрдат в разни посоки и застиват кьдето си поискат.
мерси за снимката, но трудно не може да се разбере точно за какво става дума.


Възможно е нещо да са много зацапани. Прегледай си моторчетата които ги движат.
Reply

#5
Всичко добре но сега вече ми трябват и раментата на чистачките.Някой е решил да ги намести и ги е спукал дясната , а лявате вече ведньж сьм я лепил заради пак нечии мераци да ги помрьдне.
Ако нкой ходи по моргите и знае кьде конкретно мога да намеря чистачки, поне малко да си спестя ходенето,че мисля бая ще си пообикалям.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#6
Доста трудна задача.По принцип по-добре пусни тото.Аз така направих и ударих тройка.Искам да кажа,че по лесно ще се приспособят от нещо друго отколкото да намериш оригинални.Аз на мойта и сложих от сааб 9000.Провери за всеки случай първо в МП каква им е цената да не стане като с амортисьорите за багажника,които се оказаха по-евтини в СКАН-ТЕХ отколкото в ЕМ-КОМПЛЕКТ(това е за 7-ма серия).Успех.
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#7
Велислав Wrote:Доста трудна задача.По принцип по-добре пусни тото.Аз така направих и ударих тройка.Искам да кажа,че по лесно ще се приспособят от нещо друго отколкото да намериш оригинални.Аз на мойта и сложих от сааб 9000.Провери за всеки случай първо в МП каква им е цената да не стане като с амортисьорите за багажника,които се оказаха по-евтини в СКАН-ТЕХ отколкото в ЕМ-КОМПЛЕКТ(това е за 7-ма серия).Успех.
Автомонтьореее :oops: багажника не му трябват амортисьори да не друса багажа ЛИФТОМАТИ автомонтьоре gabish?
Reply

#8
опасявах се от това, че ще са рядкост.Ще отида утре сутрин да ги питам МП.
Поне знам че и от СААБ стават
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#9
Anonymous Wrote:
Велислав Wrote:Доста трудна задача.По принцип по-добре пусни тото.Аз така направих и ударих тройка.Искам да кажа,че по лесно ще се приспособят от нещо друго отколкото да намериш оригинални.Аз на мойта и сложих от сааб 9000.Провери за всеки случай първо в МП каква им е цената да не стане като с амортисьорите за багажника,които се оказаха по-евтини в СКАН-ТЕХ отколкото в ЕМ-КОМПЛЕКТ(това е за 7-ма серия).Успех.
Автомонтьореее :oops: багажника не му трябват амортисьори да не друса багажа ЛИФТОМАТИ автомонтьоре gabish?
Така е най-разпртостранено да се наричат а и не обичам много чуждиците,но благодаря все пак,че ме научи на нещо. Tongue Tongue Tongue
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#10
Между другото - тия рамена си има в Манията 2ра у-ба са и цени като за нови!!

п.п.-Хамлет - що не го затриеш тоя анонимния.
Ния разбрахме какво искаше да каже Велислав - явно ония бе доста гл...в. Confusedhock:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)