The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него

#21
Момчета, вече имам 3 VIN-а и с моя стават общо 4 Wink
В неделята ще спретна едно мейлче до volvotech и ще го споделя с Явор, преди да го пратя. Ще ви държа в течение, а ако има още мераклии за CFE-Plus нека да ми пращат VIN номер на лично за да ги включим в масовката. Определено аз вече съм зарибен и може коледата да подрани...поздрави на всики :lol:
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#22
Каква ти подранила Коледа.. аз викам до края на другата седмица да сме поръчали. И без тва идва черен петък.. да праят една отстъпка пичовете :lol:
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#23
Спретнах мейлчето, и го пратих на Явор да го погледне преди да го засиля към volvotech.eu

Жорка (zorba), я кажи ти какво и кога им писа по повод изписването на температурите...
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#24
Екстра! Значи чакаме одобрение от администратора и дядо Коледа да подрани Big Grin
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

#25
Пуснах стръвта...сега чакаме да клъвнат Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#26
Колко души се събрахме до момента?
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#27
В момента аз съм само за бройката... Wink
Сега 960-ката ми е приоритет... Big Grin
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#28
официално засега сме четирима = 3+1 наум (spurs)
Отговориха ми, че скоро ще се свържат с мен...демек вашето мнение е важно за нас - останете на линия Big Grin
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#29
Здравейте, бих се включил и аз, но се притеснявам, че ще ми изчезнат съобщенията на български, които преди повече от 2години инсталира Ники Добрев на колата ми. Само това ме спира иначе инициативата и джаджата си ги бива. Респект!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#30
ivobivo Wrote:официално засега сме четирима = 3+1 наум (spurs)
Отговориха ми, че скоро ще се свържат с мен...демек вашето мнение е важно за нас - останете на линия Big Grin
Демек са те "template"-нали :lol:

Не сме много хора, мислех че ще са повече желаещите, но в крайна сметка ако склонят да отстъпят някой еврак, пак си е нещо Smile

Честно казано, ако са пичове и погледнат сериозно на нас, като на БГ Волво клуб с перспективата за бъдещи поръчки, а не като на тинейджъри-кокошкари, смятам че поне едни 10% ще отстъпят. Хардуера е за няколко евра, основното е за девелопмънта (което далеч не е малко и не е проста работа, евала на момчетата). Просто смятам, че имат толеранс за отстъпка и то сериозна и пак ще им излезе сметката. Демек.. 10% са напъъълно постижими. Амин! :lol:
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)