The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17" или 18" джанти XC90

#11
По принцип аз винаги предпочитам по-малките размери от гледна точка на финансова икономия разбира се, иначе няма лъжа че големите джанти стоят по-красиво. Сега се чудя и аз да купя 17-ки джанти нови - стоманени и да кача на тях нови зимни гуми, понеже ще е по-лесно и бързо директно с джантите. Колебая се между Мишелин и Гудиър гуми. Като цена е ясно кое е по-скъпото, но се питам гудиъра дали гони като качество мишелина. Иначе гледам в този сайт предлагат вмомента атрактивни цени за гуми за зимата и като цяло смятам да купя от тях понеже други години съм ходил в сервизите им и нещата са били ОК.
Reply

#12
(10-14-2020, 01:37 PM)hino Wrote: По принцип аз винаги предпочитам по-малките размери от гледна точка на финансова икономия разбира се, иначе няма лъжа че големите джанти стоят по-красиво. Сега се чудя и аз да купя 17-ки джанти нови - стоманени и да кача на тях нови зимни гуми, понеже ще е по-лесно и бързо директно с джантите. Колебая се между Мишелин и Гудиър гуми. Като цена е ясно кое е по-скъпото, но се питам гудиъра дали гони като качество мишелина. Иначе гледам в този сайт предлагат вмомента атрактивни цени за гуми за зимата и като цяло смятам да купя от тях понеже други години съм ходил в сервизите им и нещата са били ОК.
17" стоманени, не вярвам да намериш. А и не мисля че ще са по-здрави от алуминиевите.
ex XC90
Reply

#13
Оригиналните размери са 17" зимни и 18" летни :-)
Reply

#14
Оригиналният размер при мен си е 18" - и зиме и лете съм си със всесезонните гуми 235/60R18 Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#15
(10-20-2020, 05:15 PM)Nassor Wrote: Оригиналните размери са 17" зимни и 18" летни :-)

Демек, някога като са се купували тия коли от магазина, са ги продавали с два комплекта джанти? Мхм...
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#16
20ки летни вози твърдо но много стабилно

17ки зимни като кораб и не  е устойчив в завои


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#17
(10-20-2020, 05:15 PM)Nassor Wrote: Оригиналните размери са 17" зимни и 18" летни :-)

19" също е оригинален размер.
ex XC90
Reply

#18
Ако не успея да намеря оригинални 17" XC джанти (за 90) други джанти стават ли или ще се счупят?
Намират се доста за френските (рено, пежо), за форт и ягуар, но едва ли са здрави като оригиналните, та се чудя има ли смисъл? Отделно някой са с още по-голям централен отвор и трябват втулки - с това съвсем не ми се занимава ...
Вие къде си сменяте гумите?
Reply

#19
Купи си оригинални, от това по хубаво няма. Така ще си спестиш евентуални главоболия.
[Image: ab286199.gif]VOLVO XC90 4.4 V8
Reply

#20
(09-11-2021, 01:32 AM)kamikadzzze Wrote: Ако не успея да намеря оригинални 17" XC джанти (за 90) други джанти стават ли или ще се счупят?
Намират се доста за френските (рено, пежо), за форт и ягуар, но едва ли са здрави като оригиналните, та се чудя има ли смисъл? Отделно някой са с още по-голям централен отвор и трябват втулки - с това съвсем не ми се занимава ...
Вие къде си сменяте гумите?
И аз като теб преди време минах от неоригинални към ОЕМ, че когато има втулки някои гумаджий не внимават и стават проблеми.
 
Продавам такива.
https://volvoclub-bg.com/forum/showthread.php?tid=26688
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)