The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Подарявам

#1
Здравейте.
Изрових си от мазето доста части за старото ми 460. Ако някой се интересува мога да му ги подаря. Има фар, мигачи, компютър, кутията за въздушния филтър, стъпково моторче и вероятно още неща.
Ако има интерес тел. ми е 0888559852. Намирам се в София.
Reply

#2
Колега, поздравления за прекрасното начинание, но за да е честно предлагам мераклията да трябва да дойде и да си ги натовари в неговата 460-ка...иначе може да е просто търгаш Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#3
Не разбрах какво искаш да кажеш.
Моята идея е, че отдавна съм далече от тия коли, дори не знам има ли още такива. Тези части ми пречат. Жал ми да ги изхвърля, защото много харесвах тази кола, преди градушката да ми я счупи. Свалих, каквото смятах за ценно, преди да я дам за скрап, с идеята да ги продам, ама това беше отдавна. Сега, ако никой не ги иска, просто ще ги изхвърля. Няма търгаш, както казваш. Не искам пари. Ще се радвам, ако на някой му вършат работа, вместо да ги сложа в боклука. Ще ги пазя до края на седмицата.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)