The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с V40 97 година

#1
Здравейте колеги, подариха ми едно Волво В40 97г. и се надявам с ваша помощ да разбера някои неща по него, тъй като никога до сега не съм се зблъсквал с Волво. Колата е Автомат с 2,0 мотора и е като спънат кон. От 0 до 100 км с хиляда зора стига и след това като че ли е по добре. Имаше цепка на дебелия маркуч от въздушния филтър, но след като е залепих и започнах да е ръчкам светва една оранжева лампа и започва да мига.... RANGE e лампата. За какво е тази лампа и кога свтва е първи ми въпрос. Имам и съмнение, че съиденителя си заминава, но как да разбера на автомата дали е така. Докато си имаше цепка на маркуча, този надпис Range не светеше,колкото и да е ръчкам, започна след оправянето му с видимо подобрение на вървежа. Интересуват ме и копчетата до скоростния лост S и W. S го разбрах какво е, но W Не. Опитах се да е закача на диагностика, но двигателя не можа да ми го прочете, но всичко останало + кутията няма грешки. Забелязах и друго.... като карам със 120 на круиз контрол и подам газ да изпреварвам, си набира чудесно и заминава, но когато се опитам да направя това без круиза и само от педала на газта ....набирането е тегаво.Не съм има до сега автомат и ще съм благодарен да ме светнете какво трябва да знам за него.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)