The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпроси относно S60

#1
Здравейте колеги,
вече официално мога да ползвам тази думичка, тъй като от 2 дни съм горд собственик на Volvo S60, 2.4, 2005г. Първите ми впечатления от колата са с една дума - УАУ. Няма такава комфортна возия, определено постигнах една цел, която си бях поставил от много време. 
И въпреки че предишния собственик е бил изключително отговорен и сериозен в поддръжката си към колата, за което свидетелстват фактури за обслужване и покупка на части, аз съм решил да подходя като при покупката на кола нов внос, а именно да си я обслужа - ангренажен комплект, масло, маслен филтър, въздушен филтър, антифриз. Част от тези артикули според документите са подменени преди около 20 000 километра, но предпочитам да ми е спокойна главата. Единствено няма да бързам с подмяната на маслото на АСК, тъй като има фактура от подмяната му в Джемини преди по-малко от 20 000 километра. Та, към детайлите:

Комплект ангренажен ремък - спрял съм се на Contitech, като в него си е и водната помпа ТУК . Разбира се приемам препоръки, в случай че изборът ми не е добър.
Масло - до момента предишният собственик е слагал Mobil 5w30. Мисля да продължа да използвам същото масло.
Маслен филтър - тук приемам предложения относно производител. Не съм много наясно кои са добри и кои не. На старата си кола съм слагал предимно Champion.
Въздушен филтър - също приемам предложения за производител. Тук хептен не съм убеден кои са добри и кои не.
Антифриз - тъй като не съм сигурен какъв е в момента, мисля да взема една спринцовка и да изтегля малко, за да добия представа за цвета. При смяната на ангренажа така или иначе се източва, ще се възползвам и ще си го сменя целият.

Единственото нещо, което не ми харесва до момента е липсата на възможност за CD изпълнение в аудиото на колата - HU-450. Съществува ли някакъв вариант да се добави въпросната функция или подобна(AUX, USB) посредством някакъв преход или по друг начин?

Сърдечно благодаря на всеки, който се включи в дискусията! Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)