The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ключ за Волво ХС90

#1
Скоро станах притежател на Волво ХС90- 2006г., но нали сме в България, на външен вид е екстра, а като се поровиш и намираш един куп преправяния и побългарявания. Имам няколко проблема и ще ги споделя с Вас:
1. Колата е имала централно заключване, но ми беше продадена с два обикновени ключа.
Има ли начин да се направят нови ключове и да се влючат към дистанционно, такова в момента няма, заклячвам с ръка.
2. Парното работи от време на време. Като загрее двигателя и спра някаде и тръгна бързо парно си има, но като покарам по дълго време то изчезва или работи само на максимум.
3. Колата ми се вижда много тромава за 2,4 и 163 к.с. Така ли са си или трябва да търся майстор.
4. Не ми работи и парктроника, та вчера се ударих и сега търся ляв стоп за ВОЛВО 2002 - 2006, този с двете кргчета.
Ще се радвам за съвети! Smile
Reply

#2
Във ФБ намираш страницата на VOLVO Tune Line, записваш се и ще разбереш кое как ще стане.
ex XC90
Reply

#3
163hp са си така. С тези почти два тона и половина. Не очаквай чудеса.

Парното - задръстено радиаторче - ако там е проблема, това е единствената кола на която съм виждал да се сменя за 20минути без да разглобиш половината кола. Big Grin
Само две пластмасови кори се свалят. Може и в управлението(CCM модул) да има проблем. Вижте и термостата.

Този модел няма модификация без централно заключване. Трябва ти дистанционно. Намери Ники(VOLVO Tune Line), той ще ти обясни какво трябва и как ще станат нещата.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)