The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Ползвате ли темпомата?
You do not have permission to vote in this poll.
незнам как се ползва
6.67%
1 6.67%
не ми работи
13.33%
2 13.33%
ползвам го винаги
33.33%
5 33.33%
забравям че го имам
6.67%
1 6.67%
рядко го ползвам
13.33%
2 13.33%
нямам такъв
13.33%
2 13.33%
бих искъл да имам такава екстра
13.33%
2 13.33%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Темпомат автопилот круиз контрол

#1
Става на въпрос за помпата която се намира в двигателния обсег и прилежащите елементи към нея.

Вижте схемата, и кажете...Кое как трябва да се държи при проверка?
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#2
Става на въпрос за помпата която се намира в двигателния обсег и прилежащите елементи към нея.

Вижте схемата, и кажете...Кое как трябва да се държи при проверка?


Attached Files
.jpg   Темпомат автопилот круиз контрол.jpg (Size: 1.41 MB / Downloads: 7,366)
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
При мен нещата изглеждат по същия начин, но автопилотът не работи. Като го включа, се чува, как моторчето бръмчи, но ефект - никакъв. Отначало си мислех, че проблемът е в липсващия маркуч на един от щуцерите, но щом и при теб е така, значи явно не е там далаверата. Вакуумната мембрана ми е здрава, но всички маркучета са доста напукани и е възможно някое от тях да изпуска. Напролет, така и така съм намислил да го демонтирам, за да го "преместя" на другото Волво, защото с него пътувам често междуградско, така че тогава ще го разучавам по-подробно.
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#4
При мен нещата изглеждат по същия начин, но автопилотът не работи. Като го включа, се чува, как моторчето бръмчи, но ефект - никакъв. Отначало си мислех, че проблемът е в липсващия маркуч на един от щуцерите, но щом и при теб е така, значи явно не е там далаверата. Вакуумната мембрана ми е здрава, но всички маркучета са доста напукани и е възможно някое от тях да изпуска. Напролет, така и така съм намислил да го демонтирам, за да го "преместя" на другото Волво, защото с него пътувам често междуградско, така че тогава ще го разучавам по-подробно.
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#5
Забелязах че като съм включил меката мембрана само на моторчето, едвам и малко се прибира.
При проба на вакум с уста на мек. мембрана я прибирам до края!

Извод!
Май ще трябва да се разглобява ел. моторчето, тъй като едвам работи при подаден директен ток от акумулатора - показано на схемата горе.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Забелязах че като съм включил меката мембрана само на моторчето, едвам и малко се прибира.
При проба на вакум с уста на мек. мембрана я прибирам до края!

Извод!
Май ще трябва да се разглобява ел. моторчето, тъй като едвам работи при подаден директен ток от акумулатора - показано на схемата горе.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
а какво е `ТЕМПОМАТ` и каква му е фунцията
Reply

#8
а какво е `ТЕМПОМАТ` и каква му е фунцията
Reply

#9
От заглавието - както Ефри го е посочил се вижда че е едно и също нещо /темпомат, автопилот или круиз контрол/
Това е една много полезна глезотийка и е опция.
Стои на ръчката за фаровете или е интегрирана в кормилото на по-новите модели ...
Поддържа ти автоматично определена зададена скорост при най-икономичен режим на двигателя.

Ще кача /по-късно/ инструкцията както я дава производителя ... само трябва да я намеря... Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#10
От заглавието - както Ефри го е посочил се вижда че е едно и също нещо /темпомат, автопилот или круиз контрол/
Това е една много полезна глезотийка и е опция.
Стои на ръчката за фаровете или е интегрирана в кормилото на по-новите модели ...
Поддържа ти автоматично определена зададена скорост при най-икономичен режим на двигателя.

Ще кача /по-късно/ инструкцията както я дава производителя ... само трябва да я намеря... Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)