The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined variable $thumblist - Line: 1033 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1033 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

Абе петте лева не можахме да ги откриеме май то и аз търсих допълнително но ... но виж какви бутилки си намерих за радост на малките фенчета а ?
Reply

Абе петте лева не можахме да ги откриеме май то и аз търсих допълнително но ... но виж какви бутилки си намерих за радост на малките фенчета а ?
Reply

заминава ..........извънредно големия кораб :lol:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

заминава ..........извънредно големия кораб :lol:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

Миро в една друга тема каза :

моето мнение е следното :
1 -идеята е добра ,с оглед на това ,че си представям как карам зад ЗИЛ и от него вместо кал ,се носи аромат на теменужки.....и препарат за полиране на боята...............супер
2 хората дето ще ми кажат дали автомобила ми е мръсен по скалата на
рихтер----шпонхоер -----кангалов ,не са със същия манталитет ,като тези ,които ЯВНО излъгаха в съда ,че са "опесачили участъка" преди да се парзулна и си потроша колата----да са живи и здрави -----пак супер
3 ако някои има проблем с "чистотата" да звънне на Кангалов ,той тутакси ,ще заснеме обекта ................и после Рококо ще го преобрази в "светая светих " и.............аре в съда
от таз цялата работа най- на даллавера е ............................Боич
чиято извратена клиентела ,ще се увеличава пропорционално с броя на дните с валеж през месеца.............
4 сега като се замисля ,че имам приятели собственици на автомивки ,на печатници (дето ще печатат бланките)........ами тя ползата е всенародна...............
радвайте се българи
пък аз като служител на ВиК ...какво да кажа друго освен УРА?!
повече вода --повече заплата
ай честито

А аз ще добавя че за шадраванчето до беседката също трябва вода.Пък и автомобила атракция трябва да се мие ,щото ако мине кварталния може и глоба да лепне и да запечата обекта . Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

Миро в една друга тема каза :

моето мнение е следното :
1 -идеята е добра ,с оглед на това ,че си представям как карам зад ЗИЛ и от него вместо кал ,се носи аромат на теменужки.....и препарат за полиране на боята...............супер
2 хората дето ще ми кажат дали автомобила ми е мръсен по скалата на
рихтер----шпонхоер -----кангалов ,не са със същия манталитет ,като тези ,които ЯВНО излъгаха в съда ,че са "опесачили участъка" преди да се парзулна и си потроша колата----да са живи и здрави -----пак супер
3 ако някои има проблем с "чистотата" да звънне на Кангалов ,той тутакси ,ще заснеме обекта ................и после Рококо ще го преобрази в "светая светих " и.............аре в съда
от таз цялата работа най- на даллавера е ............................Боич
чиято извратена клиентела ,ще се увеличава пропорционално с броя на дните с валеж през месеца.............
4 сега като се замисля ,че имам приятели собственици на автомивки ,на печатници (дето ще печатат бланките)........ами тя ползата е всенародна...............
радвайте се българи
пък аз като служител на ВиК ...какво да кажа друго освен УРА?!
повече вода --повече заплата
ай честито

А аз ще добавя че за шадраванчето до беседката също трябва вода.Пък и автомобила атракция трябва да се мие ,щото ако мине кварталния може и глоба да лепне и да запечата обекта . Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

ора !я да не съ иб****е ,А ДА СИ СПРЕТНЕМ ЕДНО ХОДЕНЕ НА 31-ВИ ДО КАВАРНА ---Апокалиптика ще показват що е то гъдулка и имали то почва унас,,..............................пък ако се организираме както трябва ,току виж и Кметъла може да ни посрещне ............
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

ора !я да не съ иб****е ,А ДА СИ СПРЕТНЕМ ЕДНО ХОДЕНЕ НА 31-ВИ ДО КАВАРНА ---Апокалиптика ще показват що е то гъдулка и имали то почва унас,,..............................пък ако се организираме както трябва ,току виж и Кметъла може да ни посрещне ............
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

ТИ ДА ВЗЕМЕШ И ДА ЗАВЪРШИШ БЕСЕДКАТА ,СТИГА СИ ХАЙМАНОСВАЛ.

ИДВА ПЪРВИ ЮНИ И МАЛЧУГАНИТЕ ОТНОВО ЩЕ ТЕ КРИТИКУВАТ .

А ЕТО И АКТУАЛНИЯ РЕПОРТАЖ ОТ ДНЕС 21ви май .

Изпробвахме и летене със аеродинамично крило .... :lol: :lol: :lol:

Дори и ударената предница на АТРАКЦИОННИЯ автомобил ме удъжа .
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

ТИ ДА ВЗЕМЕШ И ДА ЗАВЪРШИШ БЕСЕДКАТА ,СТИГА СИ ХАЙМАНОСВАЛ.

ИДВА ПЪРВИ ЮНИ И МАЛЧУГАНИТЕ ОТНОВО ЩЕ ТЕ КРИТИКУВАТ .

А ЕТО И АКТУАЛНИЯ РЕПОРТАЖ ОТ ДНЕС 21ви май .

Изпробвахме и летене със аеродинамично крило .... :lol: :lol: :lol:

Дори и ударената предница на АТРАКЦИОННИЯ автомобил ме удъжа .


Attached Files Thumbnail(s)
                       
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)