The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

Трябва да ви кажа , че такива срещи ме зареждат с изключителна позитивна енергия , защото хората с които днес се събрахме и дебатирахме не сме имали единодушни позиции за всичко , но намерихме съвсем нормален и добър тон между нас, и ако забелязвате накрая всички се разделихме с усмивки и непресторено приятелство. Много ми се иска винаги да е така. Браво за колажа, харесва ми много ! :wink:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Трябва да ви кажа , че такива срещи ме зареждат с изключителна позитивна енергия , защото хората с които днес се събрахме и дебатирахме не сме имали единодушни позиции за всичко , но намерихме съвсем нормален и добър тон между нас, и ако забелязвате накрая всички се разделихме с усмивки и непресторено приятелство. Много ми се иска винаги да е така. Браво за колажа, харесва ми много ! :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Идеята е чудесна старите хубажи коли трябва да се съхраняват и поддържат не говоря конкретно за Волво а за всички ретро возила самоят аз имах такава ретро машина и знам какво удовоствие е да шофираш нещо доста по-старо от тебе та и аз съм ЗА ::beer::
Reply

Идеята е чудесна старите хубажи коли трябва да се съхраняват и поддържат не говоря конкретно за Волво а за всички ретро возила самоят аз имах такава ретро машина и знам какво удовоствие е да шофираш нещо доста по-старо от тебе та и аз съм ЗА ::beer::
Reply

Снимките са тук.
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

Снимките са тук.
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

Аз като един "клонящ-към-аха-да-стана-член-на-клуба" да попитам какво стана с идеята за клубната кола? 240-ката.
Май нещо утихна работата или аз не съм доразбрал? Че много ме кефи модела а и като я видях в какво добро състояние е..
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

Аз като един "клонящ-към-аха-да-стана-член-на-клуба" да попитам какво стана с идеята за клубната кола? 240-ката.
Май нещо утихна работата или аз не съм доразбрал? Че много ме кефи модела а и като я видях в какво добро състояние е..
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

Сега Елкона обмисля разни предложения на някакви пенсионери , дето искали да му купят колата на изплащане, за пет години с гратисен период четири, и с месечни вноски от по 32.10 лв . Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Сега Елкона обмисля разни предложения на някакви пенсионери , дето искали да му купят колата на изплащане, за пет години с гратисен период четири, и с месечни вноски от по 32.10 лв . Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)