The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

Затишие а и още има неясноти относно стопанисването!
Reply

Затишие а и още има неясноти относно стопанисването!


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

ЗДРАСТИ! да слагаме шортите викам аз, и да си заформим едно мачле докато времето е пролетно!ако има желаещи моля да се има на в предвид ,че стадиона е свободен в сряда след 17.00 и четвъртък след 19.00 (има перфектно осветление ) За Другата седмица ---неделя през целия ден ,понеделник след 18.00 и ч. и петък след 18.00.
настилката е изкуств.трева мисля ,че е единствена във Варна .паркинга е на 200 метра от комплекса .има 2 бр.бани едната е мъшка :oops: ако има любители на тенис на маса ,може да ги пробвам като си затворя едното око :? тези които обичат ДАРТС да си носят .....стрелички
Reply

ЗДРАСТИ! да слагаме шортите викам аз, и да си заформим едно мачле докато времето е пролетно!ако има желаещи моля да се има на в предвид ,че стадиона е свободен в сряда след 17.00 и четвъртък след 19.00 (има перфектно осветление ) За Другата седмица ---неделя през целия ден ,понеделник след 18.00 и ч. и петък след 18.00.
настилката е изкуств.трева мисля ,че е единствена във Варна .паркинга е на 200 метра от комплекса .има 2 бр.бани едната е мъшка :oops: ако има любители на тенис на маса ,може да ги пробвам като си затворя едното око :? тези които обичат ДАРТС да си носят .....стрелички
Reply

Аз шъ си нося стрелички, пък ти си затвори ако искаш и двете очи и шъ тъ пробвам на дартс! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Аз съм навит за мачлето! Смятам щот мъ боли коляното да съм вратар , ако Здравко ми е централен защитник! Пък да видим кой шъ ни вкара гол, то може и да стане ама пък ако после го докопаме шъ си ходи гол до тях........ :lol: :lol: :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Аз шъ си нося стрелички, пък ти си затвори ако искаш и двете очи и шъ тъ пробвам на дартс! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Аз съм навит за мачлето! Смятам щот мъ боли коляното да съм вратар , ако Здравко ми е централен защитник! Пък да видим кой шъ ни вкара гол, то може и да стане ама пък ако после го докопаме шъ си ходи гол до тях........ :lol: :lol: :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Мирко,каня те в неделя да поиграем малко тенис на маса.Само искам да ми обещаеш,че после няма да плачеш.Нали се сещаш защо?Защото ще ти надуя шушоните братле Big Grin Big Grin Big Grin
[Image: 16008.jpg]
Reply

Мирко,каня те в неделя да поиграем малко тенис на маса.Само искам да ми обещаеш,че после няма да плачеш.Нали се сещаш защо?Защото ще ти надуя шушоните братле Big Grin Big Grin Big Grin
[Image: 16008.jpg]
Reply

пак да ви обясня ---тенис играя с едно око ,шах -само с гръбначния си мозък ! във футбола давам всичко от себе си,защото ми е любим спорт........
а .......и зле контузени да няма ей!



Саше ,аз в неделя съм май на рали в .......................Бургас :!: :wink:
Reply

пак да ви обясня ---тенис играя с едно око ,шах -само с гръбначния си мозък ! във футбола давам всичко от себе си,защото ми е любим спорт........
а .......и зле контузени да няма ей!



Саше ,аз в неделя съм май на рали в .......................Бургас :!: :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)