The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

Скъпи приятели , продуктите са напазарени. Утре в 9.00 часа на паркинга на Метро е сборният пункт.Алкохола според предпочитанията -всеки ще си носи-.
Reply

Така си е ,всичко което преценихме ,ние с Митю го купихме от борсата.
Аз използвах бюджет от 100лв ,а Вальо К. от 200лв.(той е по месата)
По-капризните и тези с децата да купят нещата без които не могат.
Времето явно ще ни се усмихне ,така че веселбата се очертава.
Сборния пунк е 09:00 на паркинга на Метро.
Не закъснявайте,моля ви и предлагам да си носите:
по някоя акомулаторна лампа,някоя печка тип духалка,
нище не се знае Big Grin
За тези които този път ще пропуснат ,ще има снимков материал
Весели празници на всички Smile
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

Колеги, с голямо съжаление ви съобщавам че няма да мога да се включа и да дойна на Сребърна.
Дано поне за националната да мога да дойда. Ама и за там не е ясно Sad
Reply

Бааах маааа му........ :o
5 дена ме няма в нета и глей кво станало....
Хората напазарували и се организирали и са готови да тръгнат.......... пък мене ме няма.... Sad
Що се отнася до организацията мога само да добавя:
Разузнаването ми доложи:
1. Телевизори 2 бр - 1 (май) е LCD около 26 инча, втория ми е набор Big Grin
2. скари 2 броя - 1 външна електрическа, 1 вътрешна (в сградата) електрическа и 1 (може би доставено) барбекю
на дървени въглища (NOTE: да купим въглища);
3. басейн няма - Дунава е на около 100 метра, така че Вальо ти си... Big Grin Big Grin
4. печки няма, а и не са коментирани, локалното парно вече е изключено, но в общата зала има камина - който иска да се стопли ще цепи дръвцета - да стопли себе си, а дървата останалите. Мисля че одеала има.
5. надявам се, че може вече да има и люлки за Д-тата и хамаци, но тва е "божа работа".... :lol:

След описаното по-горе мога само да кажа: В какво приключение се забъркахме ??? ..... :roll: Big Grin :lol:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

И да няма закъснели ейй, е ще се глобяваме Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

npackoBko Wrote:Разузнаването ми доложи:
1. Телевизори 2 бр - 1 (май) е LCD около 26 инча, втория ми е набор Big Grin
2. скари 2 броя - 1 външна електрическа, 1 вътрешна (в сградата) електрическа и 1 (може би доставено) барбекю
на дървени въглища (NOTE: да купим въглища);
3. басейн няма - Дунава е на около 100 метра, така че Вальо ти си... Big Grin Big Grin
4. печки няма, а и не са коментирани, локалното парно вече е изключено, но в общата зала има камина - който иска да се стопли ще цепи дръвцета - да стопли себе си, а дървата останалите. Мисля че одеала има.
5. надявам се, че може вече да има и люлки за Д-тата и хамаци, но тва е "божа работа".... :lol:

След описаното по-горе мога само да кажа: В какво приключение се забъркахме ??? ..... :roll: Big Grin :lol:

1.По отношение на телевизорите не е фатално,освен за Здравко,който се очаква да отлети в неделя рано сутрин,заедно с ято Пеликани ,за да гледат формулата.
2.За скарите не берете кахър,ще нося подвижната кухня... Big Grin Big Grin Big Grin
3.Басейна единственно ще липсва на Майора,но ще го удавим в ракия и вино и бързо ще му мине. :lol:
4.Виж за отоплението е проблем,защото може да Те накачат жените и децата,за да ги топлиш ...
( мен не ме мисли ,Аз ще си нося алпийската палатка и спалните чували от гъши пух.)

5.Приключението не е излишно,колкото толкова .Важното е гъз път да види,пък и за безпари толкова ... :roll: :lol:

И в заключение ще добавя: - забравихме да купим хляб. :?:

Кой доброволец се наема със задачата и ако не я изпълни да се приготвя да меси питки и хляб... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

Ние сутринта ще вземем хляб, че месо с пасти не върви Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

абе като гледам какво плюскане ще падне ,се чудя дали да не взема и котката! Big Grin
Reply

miro343 Wrote:абе като гледам какво плюскане ще падне ,се чудя дали да не взема и котката! Big Grin

за плюскането не знам,ама нали не сте забравили за желанието на Майор Мевдо .... Big Grin Big Grin Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

miro343 Wrote:абе като гледам какво плюскане ще падне ,се чудя дали да не взема и котката! Big Grin

стига бе, не взехте ли достатъчно пържоли ами и хайвана ща опечете. освен това сега е времето на агнешкото Big Grin Big Grin Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)