The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

тъй като гледам дискусията тръгна Big Grin но да ви напомня за още едно събитие (страница 18 тук)което съм замислил.Става дума за манастира СВ МАРИНА. Идеята ми е да си спретнем дружески обяд ....... :iroc: :iroc: :hello1: :rock: под надслов :"от студен извор -студена бира" :wink: .Предварително ще организирам ,човека който се грижи за св.обител да приготви жарта,защото като гледах Кангалов как се пече във Ветрен .......и го съжалих!ТА общо взето напазаруване ,събиране и излитане на колоната до към 10.00 ,път 30 мин максимум ,пристигане ,палене на свещи,....В 12 .00 старт на купона и така до края.....който хвърли ремък има къде да спи!Но условията в манастирчето са като в 19 век ...пък и бирата нали знаете е 2% по силна от дъжда .....тъй че няма да имаме проблем!чудя се само дали да не спрем движението от насрещно движещи се Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin майтапче !Остава да си заплюем датата и сме готови !То е ясно ,че ще е след НАЦИОНАЛНАТА ! Атака :!:
Reply

Като заговорихме за Националната ,следващата ни среща прави геометрична допирателна до нея.Какво ще Кажете на 03.05.2009 г. купона да продължи с масирано Варненско присъствие в Обзор.

Само идея нека има и други предложения и по-добро планиране.И без това плаката ще е оправен и опънат.
Reply

Идеята е супер !!!!!!подкрепям я с две ръце !за такива заблудени гугутки като мене е абсолютно наложително да се ориентирам в купона .просто в промеждутъка 1-6 май ми се налага да ходя до София ,да посрещам гости ,да ходя на гости и т.нт. ако има заплюта дата за такива като мен ,просто ще ми е неудобно да не дойда.предлагам (без да се съобразявам със себе си) 3-ти май за среща на изтрезнелите .........аз ще съм там ,много други ще дойдат и приказката няма да има край.........и с Краси ще видим и ще го пуснете във форума нали?

...
Reply

Обещаните снимки вече са качени в галерията ТУК
Reply

Хайде колеги,ще вземете ли отношение по предложението за следващата Варненска среща.
Reply

Идването ми е под въпрос иначе идеята е супер Sad
Reply

Ами тъй като на Националната среща ще липсвам, а и в периода 01 - 06.05. въобще ще съм много далече от Обзор и Варна заявявам, че ще отсъствам и на евентуална Варненска среща на 03.05.09г...... Cry
Мога само да предложа (ако има желаещи естествено) да направим Варненската среща по изключение на 10.05.09г. (имайки като оправдание Националната среща :wink: ). Това може да бъде последвано от предложения от Миро343 тур до манастира. За тази цел може да направим срещата около 10.30 - 11.00 часа пред Терапията, а след това желаещите за манастира дружно духваме.... Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

npackoBko Wrote:Ами тъй като на Националната среща ще липсвам, а и в периода 01 - 06.05. въобще ще съм много далече от Обзор и Варна заявявам, че ще отсъствам и на евентуална Варненска среща на 03.05.09г...... Cry

Ти само кажи къде си,или дай GPS координати,а ние ще дойдем при Теб, за да направим срещата.И тогава ще видим,кой кум,кой сват и кой на баджанака брат.... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

Kangalov Wrote:Ти само кажи къде си,или дай GPS координати,а ние ще дойдем при Теб, за да направим срещата.И тогава ще видим,кой кум,кой сват и кой на баджанака брат.... Big Grin Big Grin Big Grin

Северна ширина, N 41.574
Източна дължина, E 24.710

Ето там НЯМА ДА БЪДА !!! :ctf2: :ctf: :ctf2:
Big Grin :lol: Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

Другия месец,ще Ти се прииска да запееш една друга песен .... Big Grin Big Grin Big Grin

" Може Би съвсем случайно минах,може би,можеби..." - Сигнал

Ала да не се случи :

" Пак ще се видим след 20 години ..." - Щурците

и като за финал :

"Стоя отново сам на тази гара ..." Big Grin Big Grin Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)