The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

Браво Митак!
28 април(неделя) мисля че е добро предложение!
Очаквам продължение на темата! :lol:
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

И ние сме За Smile Едно пролетно барбекю ще ни се отрази страхотно Smile
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

5-6 SAAB-a за гарнитура ? :?: :?: :?:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

Здр. отново. Мевдо е координирал нещата с Мото Пфое и уговорената дата е 27.04.2013г. Избрана е тази дата защото на 28-ми е Цветница и се предполага че е възможно всеки да е ангажиран с ухажване на именниците.
Ще бъдат предоставени за тест драйв 4 автомобила C60 , XC90 новото V40
Начален час 10.00 -На входа за товарна гара. Маршрутът ще бъде уточнен на място.
Предложението на Миро да се включат и събратята от SAAB се приветства и са добре дошли.
Моля всички притежатели на Волво от съседните градове и села се почувстват също поканени.
При добро време след посещението ни в Мото Пфое предлагам да идем на Побити камъни "полянката до чешмата" където да завъртим едно барбекю. Малко топка, федербал, и др. спортно масови занимания биха били добър катализатор за едно приятно прекарване. Wink
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

И аз съм ЗА ...Дано и времето да е с нас.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

Духом ще съм с вас понеже ще съм на работа тогава но приятно изкарване Smile
Reply

Митак, не ме слушаш внимателно какво ти говоря !!!

В момента МП Варна разполага с четири автомобила за тест-драйв - S60, XC60, XC90 и новото V40.
При добро стечение на обстоятелствата - ако никой от тях не е предоставен на потенциален клиент - ще бъдат на разположение и четирите , както за колоната , така и след това за тест-драйв , когато отидем в МП.
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Малко съм претоварен не ме хокай толкова Мевдо.
Очаквам малко по голяма активност - какво мислите за барбекюто. От Сааб клуба изписаха 2 страници.
Коментирайте;

За любителите на тежкия рок искам да споделя че ще свирим във Варна лайв клуб на благотворителен концерт на 26 04. <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/events/118472408350686/?notif_t=plan_edited">https://www.facebook.com/events/1184724 ... lan_edited</a><!-- m -->
Който иска да заповяда входа е 5 лв


Attached Files Thumbnail(s)
   
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

Днес разговарях с г-жа Силвия Крумова - настоящият дилър на Волво в МП - Варна.
Тестовият автомобил XC60 е продаден в Русе вчера.
Потвърдено е за новото V40 .
Уточнихме някои подробности по маршрута и организацията.
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Гадове мръсни и като ви знам какви сте късметлии и времето ще е хубаво :twisted: :twisted: :twisted:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)