The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

Иванчов хан или Хамбара?
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога... карта 00430
[Image: 7619862a.jpg]
Reply

Механджията Wrote:Иванчов хан или Хамбара?

Иванчов хан е далече, а това Хамбара къде е, че не се сещам ?
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

За мен Иванчов хан е перфектното място.Пада се в центъра на Варненска,Краневска,Балчишка,Добричка и Каварненска общини.
Като изключим гостите от Шумен и Владиславска околия,всички ще са доволни.
Готвят арно,паркинг бол дори за Национална....Е какво друго му трябва на човек,живеещ близко до идеялният център.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

абе във Психодиспансера СТОЛ нямаше ли :mrgreen: :?:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

Краневска община няма :lol: , колкото до Хамбара, там не става, ходили сме там и е било затворено, т'ва е в Морската градина зад спирка "Отдих и култура" явно не работят целогодишно. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

Механджията Wrote:Иванчов хан или Хамбара?

и с този ник ..... еми нормално е да има такива предложения .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Какво мислите за заведение, като Стария чинар ... само дето паркинга е разхвърлян по съседните 5 - 6 улици Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

просто предлагам .... варианти много, но ако търсите идеално за всички място, то такова няма, все ще има повече или по-малко недоволни или изцяло недоволни Smile ... ето ви още варианти - Албата срещу хотел Мусала, паркингът отзад е голям и после срещу касовата бележка не се плаща, нищо, че е платен по принцип... Старо село също става, мисля, че на обед отварят.....друг вариант - подземната бирария под бизнес хотела, приятно е много, отзад също има голям паркинг, но не знам дали бачка тва заведение... в Чайка от подлеза надолу към пазарчето вдясно имаше хубава пиация, място за спиране бол...... та, места има, но не очаквайте всички да са окей, организирал съм по-крупни мероприятия и угодия няма никога... Wink но вие предполагам го знаете това. за мен лично не е никакъв проблема да е на ред рок в аспарухово, или на някое крайбрежно друго, да речем.... дали ще караме 5 или 15 минути, все тая Smile
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога... карта 00430
[Image: 7619862a.jpg]
Reply

Против "Старият чинар" , вмирисано заведение , пропито с чалга и чалгари, собственика е същият който държи и Еврофутбола на Спортна Зала, подобна схема имахме в пункта вътре имаше едно скатано кътче в което се събирахме и играехме карти. Веднъж загубил солидна сума пари на залог на мачове, нахълта и ни изгони, въпреки че бяхме основните производители на оборот, на това вмирисано кафене , което прави по 50-60 лв на ден оборот, ние оставяхме по 100-150 на едно сядане. После ни се моли да се върнем, но ние си намерихме друга кръчма, в която на всичкото отгоре ни изпълняват всякакви прищевки. Не ми се иска този тип, като не е на кеф пак да ни изгони, макар че в "Стария чинар" е ортак с още един. Колкото до мястото, където се събираме за карти не е толкова лошо кръчме и има достатъчно място именно за такива кътчета, но място за паркиране нулево ул."Константин Фотинов" :roll:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

Механджията Wrote:просто предлагам .... варианти много, но ако търсите идеално за всички място, то такова няма, все ще има повече или по-малко недоволни или изцяло недоволни Smile ... ето ви още варианти - Албата срещу хотел Мусала, паркингът отзад е голям и после срещу касовата бележка не се плаща, нищо, че е платен по принцип...:
Паркинга отдавна не е толкова голям, редуцираха го, абсолютно платен си е, влизаш , взимаш талон и после си плащаш, като поп. Преди не взимаха пари, защото беше частен, а сега е общински паркинг и на тротоарите не може да се паркира. Именно заради това ортпадна предложението ми за "Щайгата" заведение, което миналата година разширявахме и ремонтирахме, на което собственика ми е личен приятел. Би се съгласил на драго сърце, но за нас няма да е удобно. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

npackoBko Wrote:По отношение на заведението:
Идеята е да има, както паркинг, така също и възможност за хапване и да е сравнително голямо.
Сега ако вие не искате да има такова място ОК, ама като се сетя колко пъти отиваме някъде и местата са заети, се сетих че може би предварително избрано място ще подпомогне срещите.
Сещам се за 1 - 2 заведения, ама според мен е хубаво всеки да посочи поне 1 и да вземем решение кое е най - удачното и да се ходи на разговори със собственика.
Миро, както вече писах по надолу идеята е добра!
Но поради факта, че съм семеен човек с две деца и произтичащите от това задължения - то време за посещения на заведения не ми остава и заведенията, който мога да ти предложа се изчерпват с "Камината" - където обядваме по някога като най-близко до офиса и кафето срещу детския кът в МОЛ-а.
Та ако може да ми кажеш това, че не давам някое конкретно предложение, означава ли че нямам право да участвам в дискусията?!- та да знам да не се "обаждам".

P.S. Ако се чудиш защо пиша това - виж си поста в Национална среща 2014г. избор на дата и място.!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
3 Guest(s)