The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Антената не се вдига

#11
Хах, ами да ти кажа, колега, мойта е огъната на 10-15см от пълното си прибиране и само до там влиза, което ме улеснява при издърпването. Ще видя дали има дупчици за изваждане... Smile
VOLVO S40 '96 1.8i 115hp B4184S Manual Gearbox A/C
Reply

#12
Хах, ами да ти кажа, колега, мойта е огъната на 10-15см от пълното си прибиране и само до там влиза, което ме улеснява при издърпването. Ще видя дали има дупчици за изваждане... Smile
VOLVO S40 '96 1.8i 115hp B4184S Manual Gearbox A/C
Reply

#13
thorin Wrote:Хах, ами да ти кажа, колега, мойта е огъната на 10-15см от пълното си прибиране и само до там влиза, което ме улеснява при издърпването. Ще видя дали има дупчици за изваждане... Smile

Днес проверих каква е ситуацията около антенното легло. Оказа се, че е ръчно издигаща се. Сега ще е необходимо да си направя отварачка. Но вече съм спокоен, че радиото няма участие в намирането на станции...
Благодаря ти за участието в разрешаването на моя проблем.
Reply

#14
thorin Wrote:Хах, ами да ти кажа, колега, мойта е огъната на 10-15см от пълното си прибиране и само до там влиза, което ме улеснява при издърпването. Ще видя дали има дупчици за изваждане... Smile

Днес проверих каква е ситуацията около антенното легло. Оказа се, че е ръчно издигаща се. Сега ще е необходимо да си направя отварачка. Но вече съм спокоен, че радиото няма участие в намирането на станции...
Благодаря ти за участието в разрешаването на моя проблем.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)