The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
След белите и червените ,дойдоха и морскозелените ...

#11
Е-х-х мамка му!
Стана ми гадно да гледам тези снимки! :x

Миро, съжалявам за тази ситуация! Добре, че братството е околото теб и с обща подкрепа скоро нещата ще се върнат в приличен вид!

И най-важното че сте живо здраво и ти и детето! Каквото и да си говорим всяка катастрофа си е стрес и за малки и за големи!

Стискам палци бързо да оправиш синята магия!

Абе, май не сайта е заразен, ами на нас са ни пуснали някакъв вирус - бели, червени, сини и т.н. ... :twisted:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.

#12
Е-х-х мамка му!
Стана ми гадно да гледам тези снимки! :x

Миро, съжалявам за тази ситуация! Добре, че братството е околото теб и с обща подкрепа скоро нещата ще се върнат в приличен вид!

И най-важното че сте живо здраво и ти и детето! Каквото и да си говорим всяка катастрофа си е стрес и за малки и за големи!

Стискам палци бързо да оправиш синята магия!

Абе, май не сайта е заразен, ами на нас са ни пуснали някакъв вирус - бели, червени, сини и т.н. ... :twisted:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.

#13
Ебаси.. и на мен ми стана много гадно...
Абе каква е тая гадна прокоба налегнала клуба ни!?!?

Живи и здрави само... Миро, пожелават ти бързо възстановяване от психическия и материалния шок!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#14
Ебаси.. и на мен ми стана много гадно...
Абе каква е тая гадна прокоба налегнала клуба ни!?!?

Живи и здрави само... Миро, пожелават ти бързо възстановяване от психическия и материалния шок!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#15
Аз викам да идем на освещение, само господ може вече да ни пази, пък и имаме свещеник в клуба, ще минем с връзки Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#16
Аз викам да идем на освещение, само господ може вече да ни пази, пък и имаме свещеник в клуба, ще минем с връзки Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#17
спокойно пичове --урте вечер ще съм на ход :wink:
благодаря на всички волво варненци и поспециялно на
ИЦО 850 -че ме видя и откара детето
КАНГАЛОВ-че заряза работата и беше таксито на жена ми
ЗДРАВКО И МИТЬОФА--зарязаха клиентите и ме охраняваха да не лупна някой фатмак по китарата
МЕВДО--с глас от отвъдното,ме успокои и в крайна сметка ми намери частите за 1 час !!!!
АНДРО ТЕРОРИСТА--чак от Разград разпитваше из варненските морги...
ВАЛЬО ТАНЕВ- (от Господари на Ефира)--за дето птати хората на "приятно ми е ...Курдов)
това е за сега ,чувстам се НЕ виновен!
Благодаря на всички за съчувствието. Утре снимки на новата визия :lol:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]

#18
спокойно пичове --урте вечер ще съм на ход :wink:
благодаря на всички волво варненци и поспециялно на
ИЦО 850 -че ме видя и откара детето
КАНГАЛОВ-че заряза работата и беше таксито на жена ми
ЗДРАВКО И МИТЬОФА--зарязаха клиентите и ме охраняваха да не лупна някой фатмак по китарата
МЕВДО--с глас от отвъдното,ме успокои и в крайна сметка ми намери частите за 1 час !!!!
АНДРО ТЕРОРИСТА--чак от Разград разпитваше из варненските морги...
ВАЛЬО ТАНЕВ- (от Господари на Ефира)--за дето птати хората на "приятно ми е ...Курдов)
това е за сега ,чувстам се НЕ виновен!
Благодаря на всички за съчувствието. Утре снимки на новата визия :lol:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]

#19
Миро брат ,важно е ,че с детенце сте добре,съчувстваме ти за нелепия инцидент.Дано скоро щетите да бъдат възтановени. Sad

Поздрави Дани и Кире .
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.

#20
Миро брат ,важно е ,че с детенце сте добре,съчувстваме ти за нелепия инцидент.Дано скоро щетите да бъдат възтановени. Sad

Поздрави Дани и Кире .
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)